Samorząd Doktorantów

Uniwersytetu Warszawskiego

UWAGA! W chwili obecnej podstrony na naszej stronie nie są poprawnie wyświetlane w przeglądarce Internet Explorer - do czasu usunięcia przyczyny problemu bardzo prosimy o korzystanie z alternatywnych przeglądarek, jak np. Chrome lub Firefox.

Transmisja online seminarium pt. „Mechanizmy finansowania badań młodych naukowców w Polsce”

maj 6th, 2013 by admin

8 maja 2013 r. na Śląsku rozpoczną się Dni Narodowego Centrum Nauki, podczas których osoby rozpoczynające pracę badawczą będą mogły m.in. poznać ofertę konkursową Centrum. Jednym z wydarzeń będzie seminarium pt. „Mechanizmy finansowania badań młodych naukowców w Polsce”.

Dla osób, które nie będą mogły uczestniczyć osobiście w spotkaniu, Telewizja internetowa Uniwersytetu Śląskiego będzie transmitować seminarium online http://telewizja.us.edu.pl/strona/on-line. Transmisja rozpocznie się 8 maja o godz. 14.00.

Wszyscy zainteresowani tematyką będą mogli również włączyć się w dyskusję, wysyłając pytania w trakcie trwania przekazu na adres e-mailowy Rady Młodych Naukowców: rmn@nauka.gov.pl.


Organizatorami wydarzenia są Narodowe Centrum Nauki i Regionalna Konferencja Rektorów Uczelni Akademickich. Szczegółowe informacje i program Dni Narodowego Centrum Nauki dostępne są na stronie Centrum oraz na specjalnej stronie przygotowanej przez Uniwersytet Śląski: www.us.edu.pl/dni-ncn.

This entry was posted on Poniedziałek, maj 6th, 2013 at 14:43 and is filed under Informacje. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.