Samorząd Doktorantów

Uniwersytetu Warszawskiego

UWAGA! W chwili obecnej podstrony na naszej stronie nie są poprawnie wyświetlane w przeglądarce Internet Explorer - do czasu usunięcia przyczyny problemu bardzo prosimy o korzystanie z alternatywnych przeglądarek, jak np. Chrome lub Firefox.

“Spotkania czwartkowe”

marzec 25th, 2013 by admin

Witajcie!

W imieniu Samorządu Doktorantów AWF Warszawa oraz Warszawskiego Porozumienia Doktorantów zapraszam na - pierwsze w tym roku z cyklu “Spotkania czwartkowe“ - spotkanie integrujące doktorantów warszawskich, które odbędzie się 28.03.2013 (czwartek) na terenie AWF Warszawa (ul. Marymoncka 34B).

Pierwszą częścią Spotkania będzie wykład na temat stopni naukowych przeprowadzony przez Profesora Andrzeja Wita – godz. 15.10
Po wykładzie (ok. godz. 16.15) w Sali gimnastycznej numer 4 nastąpi druga część Spotkania, tj. integracja w sportowym wydaniu (strój sportowy obowiązkowy!)


Z pozdrowieniami,

Mariusz Pawłowski
Przewodniczący Samorządu Doktorantów AWF Warszawa
oraz
Adrianna Tarnowska
Przewodnicząca Warszawskiego Porozumienia Doktorantów

Warszawskie Porozumienie Doktorantów
znajdziesz nas na: www.wpd.waw.pl

This entry was posted on Poniedziałek, marzec 25th, 2013 at 15:59 and is filed under Informacje. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.