Bal Doktoranta 2013

styczeń 23rd, 2013 by admin

Koleżanki i Koledzy,

Zarząd Samorządu Doktorantów ma zaszczyt zaprosić na Bal Doktoranta, który odbędzie się w sobotę 2 lutego, od godz. 20:00 w Restauracji Villa Foksal, ul. Foksal 3/5.

Doktoranci z Kampusu Ochota mogą nabyć zaproszenia u Magdaleny Osial z Wydziału Chemii - mosial(maupa)chem.uw.edu.pl

Pozostali doktoranci mogą nabyć zaproszenia w Biurze Samorządu w godzinach dyżurów, a ponadto:

• 25.01 (piątek)           - od 16 do 18
  • 28.01 (poniedziałek) - od 16 do 18
  • 29.01 (wtorek)         - od 17 do 19
  • 01.02 (piątek)           - od 16 do 19

Każdy doktorant może nabyć zaproszenie dla siebie (15 zł) i dla osoby towarzyszącej (25 zł).

• Organizatorzy zapewniają napoje i przekąski.
  • Impreza ma charakter taneczny.
  • Obowiązują stroje wieczorowe.

.

Zapraszamy!

Przewodniczący Zarządu Samorządu Doktorantów UW

Nikodem Rycko

This entry was posted on Środa, styczeń 23rd, 2013 at 09:31 and is filed under Informacje. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. Both comments and pings are currently closed.