Samorząd Doktorantów

Uniwersytetu Warszawskiego

UWAGA! W chwili obecnej podstrony na naszej stronie nie są poprawnie wyświetlane w przeglądarce Internet Explorer - do czasu usunięcia przyczyny problemu bardzo prosimy o korzystanie z alternatywnych przeglądarek, jak np. Chrome lub Firefox.

Mechanizmy finansowania badań naukowych w Polsce – czat z Przewodniczącym Rady NCN Prof. dr. hab. Michałem Karońskim

styczeń 9th, 2013 by admin

Mechanizmy finansowania badań naukowych w Polsce – czat z Przewodniczącym Rady NCN Prof. dr. hab. Michałem Karońskim

Biorąc pod uwagę olbrzymie zainteresowanie tematyką seminariów „Mechanizmy finansowania badań młodych naukowców w Polsce” Rada Młodych Naukowców we współpracy z Narodowym Centrum Nauki zaprasza na czat z Prof. dr hab. Michałem Karońskim, Przewodniczącym Rady NCN. Podczas czatu Przewodniczący będzie odpowiadał na pytania związane z aktualnymi programami oferowanymi przez NCN.

Czat odbędzie się 10 stycznia 2013 (czwartek) w godzinach od 16:00-18:00, dostęp do niego można uzyskać poprzez poniższy link (będzie on aktywny dopiero w dniu, w którym odbywa się czat, logowanie dostępne będzie po wpisaniu imienia i adresu e-mail).

https://centrumelearninguagh.clickwebinar.pl/rada_mlodych_naukowcow

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w tym wydarzeniu!

Rada Młodych Naukowców

www.rmn.org.pl

This entry was posted on Środa, styczeń 9th, 2013 at 10:40 and is filed under Informacje. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.