Letnie Praktyki Badawcze

maj 25th, 2010 by admin

Trwają zapisy na VI Letnie Praktyki Badawcze -  wakacyjne interdyscyplinarne warsztaty dla studentów i doktorantów, których celem jest wykorzystanie matematycznego sposobu myślenia do rozwiązywania rzeczywistych problemów firm i instytucji. Termin składania zgłoszeń upływa 31 maja 2010.

Letnie Praktyki Badawcze organizowane są przez: Instytut Badań Systemowych Polskiej Akademii Nauk, Centrum Zastosowań Matematyki Instytutu Matematycznego Polskiej Akademii Nauk oraz Wyższą Szkołę Informatyki Stosowanej i Zarządzania.

Podobnie jak w latach ubiegłych, Praktyki odbędą się w Warszawie w miesiącach letnich (lipiec-wrzesień). Dodatkowe informacje znaleźć można na stronie http://www.praktyki.ibspan.waw.pl/. Aplikacje (krótkie CV, list motywacyjny oraz rekomendację od pracownika naukowego/pracodawcy) należy wysyłać na adres: praktyki@ibspan.waw.pl, podając w temacie numer referencyjny IBS/ARR/2010.

This entry was posted on Wtorek, maj 25th, 2010 at 17:22 and is filed under Informacje. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. Both comments and pings are currently closed.