Samorząd Doktorantów

Uniwersytetu Warszawskiego

UWAGA! W chwili obecnej podstrony na naszej stronie nie są poprawnie wyświetlane w przeglądarce Internet Explorer - do czasu usunięcia przyczyny problemu bardzo prosimy o korzystanie z alternatywnych przeglądarek, jak np. Chrome lub Firefox.

Rozliczenie dofinansowania do 10.12.2012 r.

listopad 28th, 2012 by admin

Rozliczenie dofinansowania do 10.12.2012 r.

Uprzejmie informuję, iż wszelkie dofinansowania przyznane doktorantom przez Zarząd Samorządu Doktorantów Uniwersytetu Warszawskiego na rok kalendarzowy 2012 powinny być rozliczone najpóźniej do 10.12.2012 r. włącznie.

Opisane dokumenty należy przynosić w godzinach dyżurów biura (http://www.doktoranci.uw.edu.pl/?page_id=1676) lub można je wrzucać do skrzynki na listy przy drzwiach do naszego biura (http://www.doktoranci.uw.edu.pl/?page_id=7). Proszę pamiętać, aby opis na odwrocie faktury nie przekraczał połowy miejsca na odwrocie dokumentu.

W przypadku, gdy do jednego wniosku są tylko bilety lub gdy jest kilka dokumentów, wówczas należy wypełnić dobrze opisane podanie do rozliczenia wniosku (http://www.doktoranci.uw.edu.pl/?page_id=2258) załączając do niego bardzo krótko opisane dokumenty do rozliczenia.

Faktury wystawione do 31.10.2012 r. powinny dodatkowo zawierać wyjaśnienie, dlaczego dostarczone są dopiero w grudniu.

Faktury wystawione po 01.12.2012 r. należy przynosić do rozliczenia jak najszybciej to będzie możliwe.

Faktury opłacone w postaci przelewu, powinny mieć załączone potwierdzenie wykonania przelewu.

W przypadku pytań lub wątpliwości proszę pisać (doktoranci@samorzad.uw.edu.pl).

This entry was posted on Środa, listopad 28th, 2012 at 16:47 and is filed under Informacje. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.