Zebranie Rady Samorządu Doktorantów

październik 16th, 2012 by admin

Zarząd Samorządu Doktorantów UW w głosowaniu jawnym, jednomyślnie postanowił zwołać zebranie Rady Samorządu Doktorantów na dzień 30 października 2012 r., godz. 17:00, ul. Krakowskie Przedmieście 24, pok. 100 (Mały Dziedziniec UW, budynek Samorządu Studentów), proponując następujący porządek obrad:

1. Otwarcie zebrania.

2. Przyjęcie porządku obrad.

3. Wybór Komisji Skrutacyjnej.

4. Wybór Komisji Wyborczej Samorządu Doktorantów.

5. Wybór Delegata Samorządu Doktorantów na Zjazd Krajowej Reprezentacji Doktorantów.

6. Przedstawienie przez Przewodniczącego ZSD UW projektu nowego Regulaminu Samorządu Doktorantów.

7. Wolne Wnioski.

8. Zamknięcie obrad.

This entry was posted on Wtorek, październik 16th, 2012 at 09:05 and is filed under Informacje. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. Both comments and pings are currently closed.