Akademiki dla doktorantów

czerwiec 25th, 2012 by admin

Uprzejmie informuję, że doktoranci zainteresowani zakwaterowaniem w Domu Studenckim proszeni są o dostarczenie do dnia 31 lipca 2012 r. do biura Zarządu Samorządu Doktorantów (w godzinach jego pracy) wypełnionego wniosku, którego wzór znajduje się poniżej.

Na wniosku proszę również wpisać numer alternatywnego Domu Studenckiego oraz dołączyć kserokopię legitymacji doktoranckiej.

Akademiki o które można się ubiegać to:

• DS1, DS2, DS4, DS6 (pokoje dwuosobowe) oraz
  • DS5 (pokoje trzyosobowe).

Informacje na temat tych akademików znajdują się pod linkiem: http://www.uw.edu.pl/kandydat/akademik.html

WNIOSEK O ZAKWATEROWANIE W DOMU STUDENCKIM (plik)

This entry was posted on Poniedziałek, czerwiec 25th, 2012 at 12:15 and is filed under Informacje. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. Both comments and pings are currently closed.