czerwiec 18th, 2012 by admin

Szanowni Państwo,

W imieniu Uniwersyteckiego Ośrodka Transferu Technologii chcielibyśmy serdecznie zaprosić na spotkanie pt. “Finansowanie komercjalizacji wyników prac B+R poprzez fundusz kapitału zalążkowego BKPPT”, które poprowadzi Pan Damian Dec, Prezes zarządu Atfin Sp. z o.o.

Spotkanie z Panem Damianem Dec ma na celu przybliżenie nam sposobu procesu uzyskania wsparcia kapitałowego o charakterze udziałowym, przeznaczonego na komercjalizację pomysłów czy wyników pracy naukowej w działalności gospodarczej. Finansowanie na ten cel w wysokości maksymalnej 200 tys. € pochodzi z Działania 3.1 Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka i jest udzielane m.in. przez Bełchatowsko Kleszczowski Park Przemysłowo Technologiczny. Kwota ta może być przeznaczona np. na pokrycie wydatków związanych z komercjalizacją opracowanego przez pomysłodawcę rozwiązania, w tym m.in. na dokończenie prac badawczo-rozwojowych, opracowanie prototypu, badania certyfikacyjne, działania marketingowe oraz stworzenie niezbędnego zaplecza dla ewentualnej działalności produkcyjnej lub usługowej. Spotkanie zostanie podsumowane dyskusją podczas  „Podwieczorku z UOTT”.

Spotkanie odbędzie się 26 czerwca 2012 (wtorek) o godz. 16.00 w  Sali seminaryjnej UOTT (pokój nr 3057, 3 piętro), Budynek Wydziału Geologii UW, ul. Żwirki i Wigury 93, 02-089 Warszawa.

Liczba miejsc jest ograniczona. Prosimy o potwierdzenie swego udziału do dnia 21 czerwca 2012 r. na adres pmusial@uott.uw.edu.pl lub dzwoniąc pod numer 22 5540747.

Program spotkania wraz z notką o Prelegencie:

Program spotkania 26.06.12 Damian Dec Atfin sp. z o.o.

Z poważaniem,

Piotr Musiał

Uniwersytecki Ośrodek Transferu Technologii

ul. Żwirki i Wigury 93

tel. 22 55 40 747

www.uott.uw.edu.pl

This entry was posted on Poniedziałek, czerwiec 18th, 2012 at 13:46 and is filed under Informacje. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. Both comments and pings are currently closed.