Samorząd Doktorantów

Uniwersytetu Warszawskiego

UWAGA! W chwili obecnej podstrony na naszej stronie nie są poprawnie wyświetlane w przeglądarce Internet Explorer - do czasu usunięcia przyczyny problemu bardzo prosimy o korzystanie z alternatywnych przeglądarek, jak np. Chrome lub Firefox.

Konkurs KNF na najlepszą pracę doktorską

maj 15th, 2012 by admin

Witam,

Uprzejmie informujemy, iż trwa konkurs o nagrodę Przewodniczącego Komisji Nadzoru Finansowego za najlepsza pracę doktorską z zakresu rynku finansowego.

Celem konkursu jest stymulowanie rozwoju polskiej nauki w zakresie rynku finansowego. W I edycji konkursu mogą wziąć udział autorzy prac doktorskich napisanych w języku polskim, na podstawie których nadano stopień naukowy doktora nauk ekonomicznych lub doktora nauk prawnych na terenie Rzeczypospolitej Polskiej, w terminie 1 stycznia – 31 grudnia 2011 roku.

Autor najlepszej pracy doktorskiej otrzyma przyznawaną przez Kapitułę Konkursu, powoływaną przez Przewodniczącego KNF, nagrodę pieniężną w wysokości piętnastu tysięcy złotych brutto.

Termin nadsyłania prac mija 15 sierpnia br. Więcej informacji na temat konkursu znajduje się na stronie internetowej naszej instytucji:
http://www.knf.gov.pl/dla_rynku/edukacja_cedur/edukacja/konkurs_praca_doktorska.html

Z poważaniem,

Anna Malesa

This entry was posted on Wtorek, maj 15th, 2012 at 18:32 and is filed under Informacje. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.