PAH prezentuje: “(Nie taki) nagły kryzys światowej gospodarki żywnościowej”

grudzień 12th, 2011 by admin

(Nie taki) nagły kryzys
światowej gospodarki żywnościowej

The (not-so) sudden crisis of the global food economy

Wykłady poprowadzi Tony Weis z Wydziału Geografii Universytetu w Ontario (Kanada),
autor książki “Światowa gospodarka żywnościowa. Batalia o przyszłość rolnictwa”, która w najbliższym czasie ukaże się nakładem PAH. Tony Weis weźmie też udział w debatach z ekspertami z Polski.

WYKŁADY

Warszawa, Szkoła Główna Handlowa
15.12.2011, godz. 17:10 – 18:40 budynek C, sala 5 b, al. Niepodległości 128
wykład w języku angielskim

Wrocław, Kawiarnia Tajne Komplety
17.12.2011, godz. 17:00 – 18:30 ul. Przejście Garncarskie 2
wykład tłumaczony na język polski

Poznań, Uniwersytet Ekonomiczny
19.12.2011, godz. 11:30 – 13:00
Aula, Niepodległości 10
wykład tłumaczony na język polski
(Wykład współorganizowany przez Studenckie Koło Gospodarki Żywnościowej
przy Katedrze Makroekonomii i Gospodarki Żywnościowej UEP)

DEBATY

Warszawa, Res Publica Nowa
“Polityczne konsekwencje głodu”
16.12.2011, godz. 17:00 – 18:30
ul. Gałczyńskiego 5
debata tłumaczona na język polski

Wrocław, Uniwersytet Przyrodniczy
“Szpik kryzysu żywnościowego. Ekologiczny ślad rolnictwa przemysłowego”
18.12.2011, godz. 10:30 – 13:00
sala 018, Centrum Naukowo-Dydaktyczne UP, pl._Grunwaldzki 24 A,
spotkanie tłumaczone na język polski

—————————-

Więcej pod linkiem:

—————————-

Wykład odbywa się w ramach projektu „Wiedza prowadzi do zmian! Silna współpraca pomiędzy organizacjami pozarządowymi i środowiskiem akademickim w promocji zagadnień rozwojowych wśród polityków i społeczeństwa” |Knowledge Makes Change (KMC)! Strong co-operation between NGOs and academics In promoting development among politicians and public.

Przy realizacji projektu Polska Akcja Humanitarna korzysta ze wsparcia Unii Europejskiej. Za przekazywane treści jest odpowiedzialna wyłącznie Polska Akcja Humanitarna i jej Partnerzy, w żadnym wypadku treść ta nie może być postrzegana jako odzwierciedlenie stanowiska Unii Europejskiej.”

This entry was posted on Poniedziałek, grudzień 12th, 2011 at 19:48 and is filed under Informacje. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. Both comments and pings are currently closed.