Samorząd Doktorantów

Uniwersytetu Warszawskiego

UWAGA! W chwili obecnej podstrony na naszej stronie nie są poprawnie wyświetlane w przeglądarce Internet Explorer - do czasu usunięcia przyczyny problemu bardzo prosimy o korzystanie z alternatywnych przeglądarek, jak np. Chrome lub Firefox.

“Jak uczyć skutecznie?”

grudzień 12th, 2011 by admin

“Jak uczyć skutecznie?”

II Konferencja w ramach Programu doskonalenia nauczycieli akademickich UW projektu “Nowoczesny Uniwersytet”.

Serdecznie zapraszamy na konferencję, która odbędzie się 16 grudnia 2011 roku w Budynku Starej Biblioteki UW przy ul. Krakowskie Przedmieście 26/28.

Konferencja będzie poświęcona zagadnieniom związanym ze skutecznym nauczaniem i samokształceniem oraz oczekiwaniom studentów względem zajęć oferowanych im na studiach. Podczas konferencji uczestnicy będą mieli okazję brać udział w pracach grup zadaniowych, prowadzonych przez pracowników naukowo-dydaktycznych UW oraz szkoleniowców i zobaczyć jakie metody można zastosować podczas nauczania rożnych bloków tematycznych.

Program dostępny jest w pliku oraz na stronie:

http://www.nuw.uw.edu.pl/?page_id=1562

W przypadku zainteresowania udziałem w konferencji prosimy o przesłanie wypełnionego formularza zgłoszeniowego ( plik do pobrania) mailem na adres dorota.pistor@uo.uw.edu.pl lub faksem na numer 22 55 21 529.

Organizatorem konferencji jest Uniwersytet Otwarty Uniwersytetu Warszawskiego, który koordynuje Programu doskonalenia nauczycieli akademickich UW projektu “Nowoczesny Uniwersytet - kompleksowy program wsparcia dla doktorantów i kadry dydaktycznej Uniwersytetu Warszawskiego”.

Informacje na temat Programu doskonalenia nauczycieli akademickich UW znajdują się na stronie projektu Nowoczesny Uniwersytet www.nuw.uw.edu.pl oraz na stronie Uniwersytetu Otwartego UW www.uo.uw.edu.pl

Udział w konferencji jest bezpłatny.

W razie pytań zapraszam do kontaktu.
W imieniu organizatorów,
Dorota Pistor
Program Doskonalenia Nauczycieli Akademickich UW
Projektu “Nowoczesny Uniwersytet”
Dorota Pistor
Uniwersytet Otwarty UW
www.uo.uw.edu.pl
tel. 022 55 21 320
fax 022 55 21 529

This entry was posted on Poniedziałek, grudzień 12th, 2011 at 17:49 and is filed under Informacje. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.