“Program Innowacja i Wiedza” -bezpłatne szkolenia

listopad 22nd, 2011 by admin

Ponad 100 godzin bezpłatnych szkoleń biznesowych!

Zapraszamy studentów, absolwentów i pracowników naukowych z Mazowsza do wzięcia udziału w I turze szkoleń projektu “Program Innowacja i Wiedza”(PIW).

Rekrutacja potrwa do 25 listopada br.

„Program Innowacja i Wiedza” to cykl szkoleń, których celem jest wsparcie studentów, absolwentów, doktorantów i pracowników naukowych Mazowsza, w tym osób niepełnosprawnych z tego regionu, w samodzielnym prowadzeniu działalności gospodarczej. Podczas czterech modułów tematycznych uczestnicy szkolenia wspólnie z praktykami i ekspertami biznesu dopracowują swoje pomysły biznesowe, otrzymują wiedzę z obszaru ekonomii, finansów, marketingu oraz biorą udział w szkoleniach motywacyjnych i treningach kreatywności.

Korzyści udziału w programie

• Ponad 100 bezpłatnych godzin szkoleń w formie wykładów i warsztatów
  • Doradztwo indywidualne
  • Szeroki zakres tematyczny spotkań
  • Kontakt z trenerami i praktykami biznesu
  • Opracowanie profesjonalnego biznesplanu, będącego podstawą w ubieganiu się o dofinansowanie oraz w pozyskiwaniu inwestorów
  • Szkolenia uzupełniające w formie e-learning
  • Szansa na zrealizowanie marzenia o własnej firmie
  • Wykorzystanie technik multimedialnych i audiowizualnych podczas zajęć
  • Odpowiednie wyposażenie sal oraz sprzęt dla osób niepełnosprawnych

W jaki sposób zapisać się na szkolenia

Wystarczy wejść na stronę www.innowacjaiwiedza.pl i wypełnić formularz zgłoszeniowy. Na stronie projektu znajdują się także tematy szkoleń oraz aktualny harmonogram spotkań. Projekt współfinansowany jest ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Szczegóły w plikach:

program-innowacja-i-wiedza_press-packzaakceptowany

piw_artykul_sponsorowany_ogolny_zaakceptowany

oraz pod linkiem:

www.innowacjaiwiedza.pl

Dodatkowych informacji udziela
Katarzyna Matuszewska-Jagiełło; Agencja JUSTA PR
tel. kom. 530 441 450; e-mail: k.matuszewska@justapr.pl

This entry was posted on Wtorek, listopad 22nd, 2011 at 11:36 and is filed under Informacje. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. Both comments and pings are currently closed.