„Akademia Wiedzy” -bezpłatne szkolenia

listopad 22nd, 2011 by admin

Wykreuj z nami swój biznes!

Ruszyła rekrutacja do I etapu bezpłatnych szkoleń biznesowych prowadzonych w ramach projektu „Akademia Wiedzy”. W programie ponad 100 godzin warsztatów dających uczestnikom praktyczną wiedzę i umiejętności dotyczące prowadzenia własnej firmy.

Rekrutacja trwa do 25 listopada br.

Czekamy na Twoje zgłoszenie!

Akademia Wiedzy to:

• ponad 100h bezpłatnych warsztatów i praktycznej wiedzy
  • udział ekspertów i praktyków z obszaru zakładania własnej firmy
  • inspiracja do pierwszego kroku w biznesie

Warto wziąć udział w szkoleniach, ponieważ…

„Akademia Wiedzy” to wyjątkowy program szkoleń stworzony z myślą o młodych osobach, które chcą rozwijać swoją przedsiębiorczość i planują założenie własnej firmy. W ramach projektu zaplanowane jest ponad 100 godzin warsztatów prowadzonych przez praktyków i ekspertów biznesu, którzy podczas kolejnych spotkań pomagają uczestnikom szkolenia doprecyzować ich pomysły biznesowe, przekazują wiedzę m.in. z obszaru marketingu, finansów, negocjacji, zarządzania oraz prawa.

Kto może wziąć udział w szkoleniach

W projekcie „Akademia Wiedzy” mogą wziąć udział studenci, absolwenci, którzy ukończyli uczelnie nie dłużej niż rok temu, doktoranci oraz pracownicy naukowi z województwa mazowieckiego. Organizatorzy szkolenia są również przygotowani na udział osób niepełnosprawnych, gdyż lokalizacja szkoleń i sprzęt komputerowy został dostosowany do potrzeb tej grupy. Szkolenia skierowane są do ludzi młodych, aktywnych, którzy zakładając własną firmę chcą być niezależni, samodzielni, ale przede wszystkim pragną zdobyć wiedzę, która ułatwi im start w biznesie.

W jaki sposób zapisać się na szkolenia

Wystarczy wejść na stronę www.akademiawiedzy.com.pl i wypełnić formularz zgłoszeniowy. Na stronie projektu znajduje się także program szkoleń, zasady uczestnictwa oraz aktualny harmonogram zjazdów.

Szczegóły w plikach:

awpress

awartykul

oraz pod linkiem:

www.akademiawiedzy.com.pl

Dodatkowych informacji udziela
Katarzyna Matuszewska-Jagiełło
Agencja JUSTA PR
e-mail: k.matuszewska@justapr.pl

This entry was posted on Wtorek, listopad 22nd, 2011 at 11:26 and is filed under Informacje. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. Both comments and pings are currently closed.