Nabór do Akademickiego Inkubatora Technologicznego (AIT)

listopad 22nd, 2011 by admin

Szanowni Państwo!

Uprzejmie informujemy, że do 31 stycznia 2012 roku trwa nabór do Akademickiego Inkubatora Technologicznego (AIT).

1. Oferta skierowana jest do nowopowstałych przedsiębiorstw wykorzystujących potencjał Uniwersytetu Warszawskiego, a w szczególności do studentów, absolwentów, doktorantów oraz pracowników UW. Za nowopowstałe firmy uważa się takie, które działają na rynku nie dłużej niż 12 miesięcy.
  2. Przedsiębiorstwo starające się o przyjęcie do AIT przedstawia Radzie AIT biznes plan działalności oraz, na wniosek Rady AIT, dodatkowe informacje lub dokumenty dotyczące działalności firmy.
  3. Maksymalny czas korzystania z pomieszczeń oraz usług AIT wynosi 24 miesiące.

Projekt ma na celu pobudzać przedsiębiorczość akademicką i prowadzić do lepszego transferu wiedzy z uczelni do gospodarki.

Szczegóły pod linkiem:

Biznes plan działalności firmy należy przesłać do dnia 31 stycznia 2012 na adres e-mail:

ejuszczyszyn(at)uott.uw.edu.pl.

Zapraszamy!

This entry was posted on Wtorek, listopad 22nd, 2011 at 11:01 and is filed under Informacje. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. Both comments and pings are currently closed.