Konferencja “Jak uczyć skutecznie”

listopad 22nd, 2011 by admin

“Jak uczyć skutecznie?”

II Konferencja w ramach Programu doskonalenia nauczycieli akademickich UW projektu “Nowoczesny Uniwersytet”.

Serdecznie zapraszamy na konferencję, która odbędzie się 16 grudnia 2011 roku w Budynku Starej Biblioteki UW przy ul. Krakowskie Przedmieście 26/28.

Konferencja będzie poświęcona zagadnieniom związanym ze skutecznym nauczaniem i samokształceniem oraz oczekiwaniom studentów względem zajęć oferowanych im na studiach. Podczas konferencji uczestnicy będą mieli okazję brać udział w pracach grup zadaniowych, prowadzonych przez pracowników naukowo-dydaktycznych UW oraz szkoleniowców i zobaczyć jakie metody można zastosować podczas nauczania rożnych bloków tematycznych.

Organizatorem konferencji jest Uniwersytet Otwarty Uniwersytetu Warszawskiego, który koordynuje Programu doskonalenia nauczycieli akademickich UW projektu “Nowoczesny Uniwersytet - kompleksowy program wsparcia dla doktorantów i kadry dydaktycznej Uniwersytetu Warszawskiego”.
Informacje na temat Programu znajdują się na stronie projektu Nowoczesny Uniwersytet www.nuw.uw.edu.pl oraz na stronie Uniwersytetu Otwartego UW www.uo.uw.edu.pl

Udział w konferencji jest bezpłatny.

W imieniu organizatorów,
Dorota Pistor
Program Doskonalenia Nauczycieli Akademickich UW
Projektu “Nowoczesny Uniwersytet”

This entry was posted on Wtorek, listopad 22nd, 2011 at 10:47 and is filed under Informacje. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. Both comments and pings are currently closed.