bezpłatne szkolenia - Kraków

listopad 3rd, 2011 by admin

Małopolska Agencja Rozwoju Regionalnego zaprasza na bezpłatne szkolenia

Małopolska Agencja Rozwoju Regionalnego Małopolska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. wraz z partnerami: Województwem Małopolskim i Politechniką Krakowską Centrum Transferu Technologii zaprasza doktorantów i pracowników naukowych z całej Polski do udziału w bezpłatnych szkoleniach realizowanych w ramach projektu „3xP: Pomysł – Potencjał – Przedsiębiorca”.

Harmonogram szkoleń w Krakowie :

dla doktorantów i pracowników naukowych uczelni z całej Polski, nieprowadzących działalności gospodarczej:

• 15.11.2011, Kraków (8.30-15.30)
    Diagnozowanie potrzeb i zarządzanie innowacją w firmie
  • 17.11.2011, Kraków (8.30-15.30)
    Pozyskiwanie zewnętrznych źródeł finansowania firm
  • 30.11.2011, Kraków (8.45-15.45)
    Zakładanie innowacyjnej działalności gospodarczej:

dla studentów, absolwentów, doktorantów z całej Polski, nieprowadzących działalności gospodarczej:

• 18.11.2011, Kraków (8.30-15.30)
    Zarządzanie sobą w czasie Informacja o szkoleniach

dla: studentów, absolwentów, doktorantów z całej Polski, którzy chcą otworzyć własną firmę opartą na innowacjach.
Podczas szkoleń dowiesz się, jak założyć firmę i jak nią skutecznie zarządzać. Popracujesz nad własnym biznes planem, wybierzesz najwłaściwszą strategię, dowiesz się, jak chronić markę, by Twoje pierwsze kroki w biznesie były łatwiejsze!

dla: doktorantów i pracowników naukowych uczelni – osób planujących i zarządzających innowacjami, z całej Polski. W projekcie zdobędziesz wiedzę z zakresu: zakładania innowacyjnej firmy, wyceny i transferu technologii, ochrony własności intelektualnej i przemysłowej, marketingu innowacji, zarządzania innowacjami na uczelniach wyższych, by skuteczniej rozwijać i wdrażać innowacje.

Wypełnij ankietę i powiedz nam, jakich szkoleń potrzebujesz. Twoja opinia pozwoli przygotować ofertę szkoleniową projektu.

Ankieta jest anonimowa, zawiera 8 pytań. Na jej wypełnienie wystarczy zaledwie 10 minut. Wypełnioną ankietę prześlij na adres: ankieta@marr.pl. Dziękujemy za poświęcony czas.

Ankieta dla studentów, doktorantów i absolwentów: pobierz
Ankieta dla pracowników naukowych: pobierz

Studentów, doktorantów i pracowników naukowych zapraszamy również do udziału w bezpłatnym programie I – Mentor.

W ramach programu zapewnimy bezpłatną, indywidualną pomoc doświadczonego praktyka biznesu w zakresie: formy prawnej działalności gospodarczej, strategii rozwoju firmy, rejestracji działalności gospodarczej, komercjalizacji, promocji i ochrony pomysłu.

Zapraszamy, rekrutacja już trwa!

This entry was posted on Czwartek, listopad 3rd, 2011 at 12:52 and is filed under Informacje. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. Both comments and pings are currently closed.