nagrody za najlepsze projekty naukowe studentów i doktorantów -StRuNa 2011

październik 18th, 2011 by admin

Zapraszamy studentów i doktorantów Państwa uczelni do udziału w pierwszej ogólnopolskiej edycji Konkursu StRuNa (nazwa od St -udencki Ru -ch Na -ukowy), którego celem jest wybranie najlepszych projektów naukowych oraz nagrodzenie osób i instytucji , które przyczyniły się do ich realizacji.

Patronat nad konkursem objęła profesor Barbara Kudrycka, minister nauki i szkolnictwa wyższego.

W pierwszej edycji Konkursu StRuNa zostaną nagrodzone koła naukowe i inneorganizacje studenckie, które zrealizowały swoje projekty między 1 października 2010 roku a 30 września 2011 roku.

Konkurs StRuNa posiada 7 kategorii:

• “Projekt roku 2011″,
  • “Konferencja roku 2011″,
  • “Wyprawa roku 2011″,
  • “Publikacja roku 2011″,
  • “Koło naukowe roku 2011″,
  • “Opiekun roku 2011″,
  • “Sponsor roku 2011″.

Zgłoszenia na Konkurs należy wysyłać za pośrednictwem strony www.struna.edu.pl .

do 25 października 2011 roku (wtorek), do godziny 23:59.

Uroczysta gala wręczenia nagród w Konkursie StRuNa odbędzie się 5 listopada 2011 roku w Warszawie.

Konkurs jest częścią Programu StRuNa, który polega na promocji ruchu naukowego studentów i doktorantów.

Nazwa StRuNa to skrótowiec utworzony z pierwszych liter słów St-udencki Ru-ch Na-ukowy.

W ramach Programu powstaje również ogólnopolska baza organizacji realizujących projekty naukowe dla studentów. Obecnie zawiera ona informacje o 4700 kołach.  Sprawdź czy jest w niej Twoja organizacja i czy wszystkie dane o niej są poprawne.

Tylko figurowanie w bazie pozwala ubiegać się o nagrody za najlepsze projekty naukowe. Baza dostępna jest na stronie www.struna.edu.pl .

_____________________________________________________________________

Program StRuNa jest realizowany pod patronatem profesor Barbary Kudryckiej, minister nauki i szkolnictwa wyższego.

Programem administruje Fundacja “Fundusz Pomocy Studentom”.

Partnerami Programu są Parlament Studentów RP i Krajowa Reprezentacja Doktorantów.

This entry was posted on Wtorek, październik 18th, 2011 at 11:15 and is filed under Informacje. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. Both comments and pings are currently closed.