Ogólnopolskie Seminarium Naukowe organizowane przez WSH TWP w Szczecinie

wrzesień 26th, 2011 by admin

W imieniu organizatorów ponownie serdecznie zapraszam  na Ogólnopolskie Seminarium Naukowe organizowane przez WSH TWP w Szczecinie

Efekty kształcenia akademickiego, które odbędzie się 17-18 października w Szczecinie.

Proponujemy następujące obszary tematyczne, których poruszenie pozwoli poruszyć praktyczny wymiar zagadnienia efektów kształcenia akademickiego:

• — Odpowiedzialność nauczycieli akademickich za jakość rozwoju i kompetencji studentów
  • — Możliwości profesjonalnego rozwoju pracowników naukowych uczelni/ znaczenie, docenianie warsztatu metodycznego nauczycieli akademickich
  • — Aktualność oferty edukacyjnej – pojawianie się nowych specjalności
  • — Zróżnicowanie oferty edukacyjnej w zakresie gender studies, oferty dla studentów z dysfunkcjami, mniejszości kulturowych i religijnych
  • — Monitorowanie rozwoju indywidualnego studentów (kompetencji)
  • — Monitorowanie jakości oferty edukacyjnej
  • — Zdefiniowanie wymiarów jakości kształcenia akademickiego
  • — Dostosowywanie jakości kształcenia do oczekiwań założonych w dokumentach Procesu Bolońskiego
  • — Zróżnicowanie form pracy studentów
  • — Unowocześnienie metod kształcenia akademickiego
  • — Opracowanie jednakowo wartościowych sposobów kwalifikowania efektów pracy studentów

Dla uczestników konferencji zarezerwowaliśmy 30 pokoi jedno- i dwuosobowych w hotelu Kapitan, który mieści się przy ul Narutowicza 17D.

Do końca września powołując się na tytuł konferencji „Efekty kształcenia akademickiego” i szkołę organizującą – Wyższą Szkołę Humanistyczną w Szczecinie możecie Państwo rezerwować pokoje w specjalnych cenach:

• ·Cena za nocleg osoby w pokoju jednoosobowym- 100zł +śniadanie 16 zł
  • ·Cena za pokój dwuosobowy – 120 zł + śniadanie dla każdej osoby po 16 zł
  • ·Cena za pokój dwuosobowy dla jednej osoby- 110 zł +śniadanie 16 zł

Poniżej zamieszczam link do zakładki na stronie uczelni z załącznikami dotyczącymi informacji o konferencji, warunków uczestnictwa, wymogów odnośnie publikacji, elektronicznej strony zgłoszenia uczestnictwa oraz znajdują się tam inne propozycje hoteli i miejsc noclegowych.

przypominamy jeszcze raz link do strony logowania uczestników:

Zapraszamy do pięknego Szczecina

Dorota Ciechanowska

This entry was posted on Poniedziałek, wrzesień 26th, 2011 at 10:49 and is filed under Informacje. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. Both comments and pings are currently closed.