Gonitwa o Puchar Doktorantów Uniwersytetu Warszawskiego

wrzesień 7th, 2011 by admin

Samorząd Doktorantów UW Uprzejmie informuje, że dzięki porozumieniu zawartemu z Torem Wyścigów Konnych Służewiec jedna z gonitw (o godz. 14:00) w najbliższą niedzielę (11 września) odbędzie się pod nazwą Gonitwy o Puchar Doktorantów UW.

Dzięki temu doktoranci UW będą mieli prawo do darmowego uczest-
niczenia w dniu wyścigowym.

Osoby zainteresowane udziałem są proszone o kontakt z Przewodniczącym Samorządu Nikodemem Rycko pod adresem: nikodem_rycko@wp.pl

This entry was posted on Środa, wrzesień 7th, 2011 at 13:24 and is filed under Informacje. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. Both comments and pings are currently closed.