I Ogólnopolska Konferencja Doktorantów w KUL

sierpień 30th, 2011 by admin

Rada Doktorantów Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II ma zaszczyt zaprosić na I Ogólnopolską Konferencję Doktorantów w KUL. Konferencja odbędzie się w dniach 18-20 listopada 2011 r. na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim Jana Pawła II. Szczegółowe informacje zawierają załączniki:

zaproszenie

ankieta uczestnika

oraz strona internetowa:

WWW.KUL.PL/DOKTORANCI

This entry was posted on Wtorek, sierpień 30th, 2011 at 16:02 and is filed under Informacje. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. Both comments and pings are currently closed.