Samorząd Doktorantów

Uniwersytetu Warszawskiego

UWAGA! W chwili obecnej podstrony na naszej stronie nie są poprawnie wyświetlane w przeglądarce Internet Explorer - do czasu usunięcia przyczyny problemu bardzo prosimy o korzystanie z alternatywnych przeglądarek, jak np. Chrome lub Firefox.

Potencjał naukowy wsparciem dla gospodarki Mazowsza – stypendia dla doktorantów

lipiec 25th, 2011 by admin

Projekt adresowany jest do doktorantów prowadzących w ramach pracy doktorskiej innowacyjne badania naukowe w obszarach uznanych za szczególnie istotne dla rozwoju Województwa Mazowieckiego,(wymienionych w Strategii Rozwoju Mazowsza do roku 2020 w związku z Regionalną Strategią Innowacji dla Mazowsza 2007-2015), których rezultaty mogą w sposób praktyczny zostać zastosowane i wdrożone na terenie Województwa Mazowieckiego.

Samorządu Województwa Mazowieckiego zaprasza do składania wniosków o przyznanie stypendium i udzielenie wsparcia towarzyszącego w ramach pierwszej edycji projektu „Potencjał naukowy wsparciem dla gospodarki Mazowsza – stypendia dla doktorantów”. Przyjmowanie wniosków potrwa do 5 sierpnia. Jednocześnie Mazowiecka Jednostka Wdrażania Programów Unijnych zaprasza do udziału w otwartym naborze na członków Komisji ds. wyboru uczestników wspomnianego projektu.

Więcej informacji pod linkami:

https://www.oeiizk.waw.pl/doktoranci/

https://www.oeiizk.waw.pl/doktoranci/index.php?menu=aktualnosci

This entry was posted on Poniedziałek, lipiec 25th, 2011 at 12:41 and is filed under Informacje. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.