Młody Wynalazca

lipiec 25th, 2011 by admin

mlodywynalazca

Od 6 lat Biuro tłumaczeń Barbary Haller de Hallenburg-Illg organizuje prestiżowy konkurs “Młody Wynalazca”. Honorowy patronat nad  konkursem sprawuje Minister Nauki i Szkolnictwa Wyższego. Konkurs odbywa się też w roku bieżącym.

• Termin nadsyłania prac konkursowych: 23 września 2011
  • Cel konkursu:
    • wyróżnienie wynalazku opracowanego przez młodych twórców
    • promocja kreatywności wśród młodzieży
  • Nagroda konkursu: Prezentacja zwycięskiego wynalazku na Światowych Targach Wynalazczości, Badań Naukowych i Nowych Technik „ BRUSSELS INNOVA”, Bruksela listopad 2011 oraz na GIEŁDZIE WYNALAZKÓW, Warszawa, marzec 2012
  • Główny organizator i sponsor nagrody konkursu: Eurobusiness-Haller

Więcej informacji w pliku (informacja-o-konkursie)

oraz pod linkiem

This entry was posted on Poniedziałek, lipiec 25th, 2011 at 12:24 and is filed under Informacje. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. Both comments and pings are currently closed.