I Międzynarodowa Interdyscyplinarna Konferencja Naukowa z cyklu: “Zarządzanie wiedzą, a przedsiębiorczość”

lipiec 12th, 2011 by admin

Akademicki Instytut Naukowo Wydawniczy ALTUS wraz z Wyższą Szkołą Kadr Menadżerskich w Koninie serdecznie zapraszają Państwa na:

I Międzynarodową Interdyscyplinarną Konferencję Naukową z cyklu: “Zarządzanie wiedzą, a przedsiębiorczość”, która odbędzie się dnia 18  października 2011 r w Koninie.

.

W załączniku Zaproszenie,karta zgłoszeniowa oraz instrukcja wydawnicza.

.

Zapraszamy serdecznie!
Agnieszka Jakubowska
AINW ALTUS Sp. z o.o.
www.altus.org.pl

This entry was posted on Wtorek, lipiec 12th, 2011 at 15:59 and is filed under Informacje. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. Both comments and pings are currently closed.