Samorząd Doktorantów

Uniwersytetu Warszawskiego

UWAGA! W chwili obecnej podstrony na naszej stronie nie są poprawnie wyświetlane w przeglądarce Internet Explorer - do czasu usunięcia przyczyny problemu bardzo prosimy o korzystanie z alternatywnych przeglądarek, jak np. Chrome lub Firefox.

Archive for sierpień 8th, 2017

Wnioski o stypendium ministra za wybitne osiągnięcia dla doktorantów w roku akademickim 2017/2018

sierpień 8th, 2017 by admin

Stypendium ministra za wybitne osiągnięcia mogą otrzymać doktoranci, którzy uzyskali w okresie studiów doktoranckich (albo od momentu uzyskania ostatniego stypendium ministra) osiągnięcia naukowe, artystyczne lub w sporcie.

W poprzednim roku akademickim stypendia zdobyło 8 doktorantów z UW. Stypendium wynosiło 25 000 zł.

Zachęcamy do składania wniosków!

Wnioski o stypendium ministra doktoranci mogą generować w USOSweb od 7 sierpnia 2017 r., od godz. 20.00.

Aby wygenerować wniosek o stypendium należy zalogować się do USOSweb i w zakładce Dla wszyskich wybrać Wnioski.

Wygenerowany z USOSweb wniosek należy wydrukować, podpisać jego pierwszą stronę (kandydatura) oraz oświadczenie o zgodzie na zamieszczenie imienia i nazwiska na stronie internetowej ministerstwa oraz wraz z załącznikami dostarczyć do sekretariatu lub dziekanatu w terminie wyznaczonym przez jednostkę.

Terminy składania wniosków w poszczególnych jednostkach publikowane są w USOSweb, w zakładce Dla wszystkich > Wnioski. Powinny one zostać opublikowane również na stronie internetowej jednostki.

Szczegółowe informacje o zasadach ubiegania się o stypendium ministra za wybitne osiągnięcia dla doktorantów znajdują się na stronie BSD.

Category: Informacje | No Comments »

Badanie warunków studiowania na studiach III stopnia na Uniwersytecie Warszawskim

sierpień 8th, 2017 by admin

Drodzy doktoranci i doktorantki,

Zachęcamy Was do wypełnienia ankiety, która ma na celu poznanie Waszych opinii na temat przebiegu Waszej pracy naukowej i dydaktycznej oraz współpracy z promotorami, członkami grup badawczych i innymi współpracownikami. Uzyskane wyniki badań pomogą poprawić jakość studiów doktoranckich. Badanie jest anonimowe, a uzyskane wyniki zostaną przedstawiane tylko w zbiorczych zestawieniach, prosimy o udzielenie szczerych odpowiedzi. Ankieta powinna zająć nie więcej niż 25 minut. Dziękujemy za poświęcenie nam cennego czasu.

Poniższa ankieta została opracowana przez Zarząd Samorządu Doktorantów Uniwersytetu Warszawskiego.

Link do ankiety: https://www.webankieta.pl/ankieta/285549/badanie-warunkow-studiowania-na-studiach-iii-stopnia-na-uniwersytecie-warszawskim.html

Rada Samorządu Doktorantów UW

Category: Informacje | No Comments »