Samorząd Doktorantów

Uniwersytetu Warszawskiego

UWAGA! W chwili obecnej podstrony na naszej stronie nie są poprawnie wyświetlane w przeglądarce Internet Explorer - do czasu usunięcia przyczyny problemu bardzo prosimy o korzystanie z alternatywnych przeglądarek, jak np. Chrome lub Firefox.

Archive for maj, 2016

Badanie doktorantów nauk humanistycznych i społecznych 2016

maj 31st, 2016 by admin

Zachęcamy doktorantów do wypełnienie ankiety Porozumienia Doktorantów Nauk Humanistycznych i Społecznych, mającej na celu zidentyfikowanie aktualnych problemów doktorantów.

Zebrane dane będą analizowane zbiorczo bez porównywania uczelni między sobą. Ankieta ma charakter anonimowy.

Link do ankiety:
http://pdnhis.ankietaplus.pl

Ankieta jest pierwszym badaniem skierowanym bezpośrednio do doktorantów nauk humanistycznych i nauk społecznych. Wyniki zostaną przedstawione zbiorczo w formie danych statystycznych. Zebrane dane pozwolą na wypracowanie wspólnego stanowiska w celu poprawy jakości kształcenia.W czasie trwania badania będzie organizowany cykliczny konkurs dla doktorantów, którzy będą wypełniali ankiety. W każdym tygodniu odbędzie się losowanie nagród - nagrodami będą gadżety uczelni organizujących badania.

Kontakt z autorami badania: ankieta@pdnhis.edu.pl
Szczegółowa informacja o badaniu: www.pdnhis.edu.pl/badanie

Category: Informacje | No Comments »

W dniu 25 maja Biuro ZSD czynne do 15:00

maj 25th, 2016 by admin

Ze względu na rozpoczęcie renowacji pomieszczenia Biura Zarządu Samorządu Doktorantów UW w dniu 25 maja Biuro będzie czynne do godziny 15:00.

Category: Informacje | No Comments »

Zgłaszanie propozycji kursów UO w I trymestrze roku akademickiego 2016/2017

maj 17th, 2016 by admin

Serdecznie zapraszamy i zachęcamy do zgłaszania propozycji kursów na I trymestr roku akademickiego 2016/2017 w ramach Uniwersytetu Otwartego. Jest to świetna okazja do przekazania swojej pasji wszystkim chętnym, niezależnie od wykształcenia, wieku i poglądów. Od naszych Wykładowców wiemy, że jest to praca pozwalająca na nowo poznać swój obszar zainteresowań, przy wdzięcznej współpracy z zainteresowanymi Słuchaczami.

W celu zgłoszenia kursu w ramach Uniwersytetu Otwartego Uniwersytetu Warszawskiego należy wejść na stronę wykladowca.uo.uw.edu.pl, utworzyć konto wykładowcy oraz przesłać propozycję zajęć. Następnie wydrukowane zgłoszenie z wymaganymi podpisami i pieczęciami dostarczyć do biura Uniwersytetu Otwartego UW (ul. Krakowskie Przedmieście 24, pokój 13).

Zgłoszenia przyjmowane będą do 20 czerwca 2016 roku. Rada UOUW rozpatrywać będzie tylko te programy, które zostały przesłane przez stronę wykladowca.uo.uw.edu.pl, a następnie złożone w biurze UOUW w formie wydruków, spełniających wymogi formalne.

Zajęcia mogą się rozpoczynać od 12 września. Przy wyborze godzin zajęć proszę pamiętać, że Słuchaczami Uniwersytetu Otwartego UW są przede wszystkim osoby pracujące, dlatego też zajęcia w dni powszednie nie mogą rozpoczynać się przed godziną 16.45.

Zachęcamy do zapoznania się z dodatkowymi informacjami dotyczącymi zgłaszania kursów oraz współpracy z Uniwersytetem Otwartym, dostępnymi na stronie internetowej UOUW w zakładce ,,Dla wykładowców” (http://www.uo.uw.edu.pl/uouw/dla_wykladowcow).

Zapraszamy również do kontaktu z biurem UOUW, a w szczególności do Punktu konsultacyjnego (Dorota Pałys, tel. 22 55 21 320, dorota.palys@uo.uw.edu.pl; Marta Gozdowska, tel. 22 55 24 076,marta.gozdowska@uo.uw.edu.pl).

Category: Informacje | No Comments »