Samorząd Doktorantów

Uniwersytetu Warszawskiego

UWAGA! W chwili obecnej podstrony na naszej stronie nie są poprawnie wyświetlane w przeglądarce Internet Explorer - do czasu usunięcia przyczyny problemu bardzo prosimy o korzystanie z alternatywnych przeglądarek, jak np. Chrome lub Firefox.

Archive for styczeń 13th, 2016

Otwarcie zgłaszania propozycji kursów w ramach Uniwersytetu Otwartego

styczeń 13th, 2016 by admin

Serdecznie zachęcamy do zgłaszania propozycji kursów na III trymestr roku akademickiego 2015/2016 oraz intensywnych kursów letnich Uniwersytetu Otwartego UW. Zgłoszenia przyjmowane są do 11 lutego 2016 roku. Zajęcia mogą się rozpoczynać od 15 kwietnia i muszą zakończyć się do 31 lipca. Należy pamiętać, że Słuchaczami Uniwersytetu Otwartego UW są przede wszystkim osoby pracujące, dlatego też zajęcia w dni powszednie nie mogą rozpoczynać się przed godziną 16.45.

Wszystkie niezbędne informacje oraz formularze znajdują się na stronie Uniwersytetu Otwartego Uniwersytetu Warszawskiego, w zakładce ,,Dla wykładowców” pod adresem:http://www.uo.uw.edu.pl/uouw/dla_wykladowcow.

Zapraszamy również do kontaktu z Biurem UOUW, a w szczególności do Punktu konsultacyjnego (Dorota Pałys, tel. 22 55 21 320, dorota.palys@uo.uw.edu.pl; Marta Gozdowska, tel. 22 55 24 076,marta.gozdowska@uo.uw.edu.pl).

Jednocześnie informujemy, że wykładowcy realizujący zajęcia w ramach Uniwersytetu Otwartego UW otrzymują wynagrodzenie.

Category: Informacje | No Comments »