Samorząd Doktorantów

Uniwersytetu Warszawskiego

UWAGA! W chwili obecnej podstrony na naszej stronie nie są poprawnie wyświetlane w przeglądarce Internet Explorer - do czasu usunięcia przyczyny problemu bardzo prosimy o korzystanie z alternatywnych przeglądarek, jak np. Chrome lub Firefox.

Archive for listopad 4th, 2015

Otrzęsiny Doktorantów Uniwersytetu Warszawskiego

listopad 4th, 2015 by admin

Koleżanki i Koledzy!

Zarząd Samorządu Doktorantów Uniwersytetu Warszawskiego serdecznie zaprasza na imprezę otrzęsinową doktorantów UW, która odbędzie się w Klubie „Hybrydy” przy ul. Złotej 7/9 w Warszawie 13 listopada 2015 roku.

Zapraszamy wszystkich doktorantów, niezależnie od roku studiów, wraz z osobami towarzyszącymi – przy wejściu do klubu nie będzie obowiązywała żadna lista , a jedynie opłata za wejście w kwocie 10 zł i hasło, które podamy niebawem.

W cenie wejściówki dla pierwszych 300 osób przewidziane są welcome drinki w godzinach 20:30-22:00, dlatego zapraszamy już od 20:30!

Nie przewiduje się żadnego dress code’u!

Zarząd Samorządu Doktorantów UW

Link do wydarzenia na FB!

Category: Informacje | No Comments »

Zapraszamy po MultiSport na listopad 2015

listopad 4th, 2015 by admin

Zapraszam po karty “MultiSport plus” dla nowych użytkowników. Karty te będą aktywne od 10 listopada do 9 grudnia 2015 r.

Zapraszam również po nowe karty “MultiSport plus” użytkowników, którzy obecnie mają jeszcze karty z kodem kreskowym, gdyż od 1 lipca 2014 r. obowiązują jedynie nowe karty sportowe (z chipem). W celu odebrania lub wymiany karty, należy zabrać ze sobą ważną legitymację doktorancką.

Godziny pracy biura:
http://www.doktoranci.uw.edu.pl/?p=3627

Osoby, które nie mogą odebrać swoich kart w godzinach pracy biura, proszone są o przesłanie wiadomości na adres mailowy biura wraz z podaniem numeru legitymacji doktoranckiej.

Osoby, które nie są pewne czy ich karta czeka na odbiór lub chcą się upewnić w sprawie reaktywacji, proszę o maila lub telefon.

W przypadku pytań lub wątpliwości proszę pisać lub dzwonić:
http://www.doktoranci.uw.edu.pl/?page_id=7
.

Category: Informacje | No Comments »