Samorząd Doktorantów

Uniwersytetu Warszawskiego

UWAGA! W chwili obecnej podstrony na naszej stronie nie są poprawnie wyświetlane w przeglądarce Internet Explorer - do czasu usunięcia przyczyny problemu bardzo prosimy o korzystanie z alternatywnych przeglądarek, jak np. Chrome lub Firefox.

Archive for październik 6th, 2015

Szkolenia dla Komisji Stypendialnych dla doktorantów

październik 6th, 2015 by admin

W związku ze zmianami w zakresie stypendiów wypłacanych z Funduszu Pomocy Materialnej informujemy, że Zarząd Samorządu Doktorantów organizuje szkolenia dla członków Komisji Stypendialnych dla Doktorantów zajmujących się przyznawaniem stypendium socjlanego, specjalnego oraz zapomogi, jak również oceną wniosków o stypendia dla najlepszych doktorantów.

Szkolenie dla wydziałów z okolic kampusu ochota odbędzie się 8 października 2015 o godz. 15:00, w budynku Wydziału Biologii UW przy ul. Miecznikowa 1 (Kampus Ochota) w sali nr 232D.
Drugie szkolenie dla wydziałów z kampusu centralnego odbędzie się 9 października 2015 o godz. 15:00 w budynku Samorządu Studentów przy ul. Krakowskie Przedmieście 24 w sali 100.

Category: Informacje | No Comments »

Zapraszamy po MultiSport na październik 2015

październik 6th, 2015 by admin

Zapraszam po karty “MultiSport plus” dla nowych użytkowników. Karty te będą aktywne od 10 października do 9 listopada 2015 r.

Zapraszam również po nowe karty “MultiSport plus” użytkowników, którzy obecnie mają jeszcze karty z kodem kreskowym, gdyż od 1 lipca 2014 r. obowiązują jedynie nowe karty sportowe (z chipem). W celu odebrania lub wymiany karty, należy zabrać ze sobą ważną legitymację doktorancką.

Godziny pracy biura:
http://www.doktoranci.uw.edu.pl/?p=3627

Osoby, które nie mogą odebrać swoich kart w godzinach pracy biura, proszone są o przesłanie wiadomości na adres mailowy biura wraz z podaniem numeru legitymacji doktoranckiej.

Osoby, które nie są pewne czy ich karta czeka na odbiór lub chcą się upewnić w sprawie reaktywacji, proszę o maila lub telefon.

W przypadku pytań lub wątpliwości proszę pisać lub dzwonić:
http://www.doktoranci.uw.edu.pl/?page_id=7
.

Category: Informacje | No Comments »