Samorząd Doktorantów

Uniwersytetu Warszawskiego

UWAGA! W chwili obecnej podstrony na naszej stronie nie są poprawnie wyświetlane w przeglądarce Internet Explorer - do czasu usunięcia przyczyny problemu bardzo prosimy o korzystanie z alternatywnych przeglądarek, jak np. Chrome lub Firefox.

Archive for wrzesień 7th, 2015

Zapraszamy po MultiSport na wrzesień 2015

wrzesień 7th, 2015 by admin

Zapraszam po karty “MultiSport plus” dla nowych użytkowników. Karty te będą aktywne od 10 września do 9 października 2015 r.

Zapraszam również po nowe karty “MultiSport plus” użytkowników, którzy obecnie mają jeszcze karty z kodem kreskowym, gdyż od 1 lipca 2014 r. obowiązują jedynie nowe karty sportowe (z chipem). W celu odebrania lub wymiany karty, należy zabrać ze sobą ważną legitymację doktorancką.

Ze względu na tymczasowe zamknięcie Biura Samorządu Doktorantów w celu odbioru karty prosimy o wcześniejszy kontakt z Przewodniczącym ZSD UW (michal.goszczynski@samorzad.uw.edu.pl lub +48694974953) w celu potwierdzenia daty i godziny odbioru w pokoju 105.

Osoby, które nie są pewne czy ich karta czeka na odbiór lub chcą się upewnić w sprawie reaktywacji, proszę o maila lub telefon.

Category: Informacje | No Comments »