Samorząd Doktorantów

Uniwersytetu Warszawskiego

UWAGA! W chwili obecnej podstrony na naszej stronie nie są poprawnie wyświetlane w przeglądarce Internet Explorer - do czasu usunięcia przyczyny problemu bardzo prosimy o korzystanie z alternatywnych przeglądarek, jak np. Chrome lub Firefox.

Archive for wrzesień, 2015

Przedłużenie procedury ubiegania się o miejsce w DS

wrzesień 21st, 2015 by admin

W związku z wolnymi miejscami pozostającymi w dyspozycji Biura ds Studiów Doktoranckich i Kształcenia Podyplomowego, Zarząd Samorządu Doktorantów UW przedłuża możliwość składania wniosków do 24 września 2015 r..

W razie pytań - prosimy o kontakt z Przewodniczącym ZSD UW - michal.goszczynski@samorzad.uw.edu.pl

Opis procedury (proszę nie zwracać uwagi na Harmonogram)LINK

Wniosek o miejsce w DSLINK

Category: Informacje | No Comments »

Tańsze Kino Atlantic dla doktorantów UW!

wrzesień 15th, 2015 by admin

W związku z nawiązaniem szerszej współpracy z Kinem Atlantic (ul. Chmielna 33, Warszawa; www.kinoatlantic.pl) przez Samorząd Doktorantów UW już od tego tygodnia doktoranci Uniwersytetu Warszawskiego mogą kupować bilety po obniżonych cenach:

  • Tanie Czwartki - 14 zł przy przy grupie min. 4 osób, z których przynajmniej jedna ma przy sobie legitymację doktoranta!
  • Poniedziałek - Czwartek - 16 zł
  • Piątek - Niedziela - 18 zł

Zapraszamy również na nasz profil w serwisie Facebook gdzie od czasu do czasu do znajdą się do wygrania wejściówki na pokazy przedpremierowe oraz regularne!

Category: Informacje | No Comments »

Zapraszamy po MultiSport na wrzesień 2015

wrzesień 7th, 2015 by admin

Zapraszam po karty “MultiSport plus” dla nowych użytkowników. Karty te będą aktywne od 10 września do 9 października 2015 r.

Zapraszam również po nowe karty “MultiSport plus” użytkowników, którzy obecnie mają jeszcze karty z kodem kreskowym, gdyż od 1 lipca 2014 r. obowiązują jedynie nowe karty sportowe (z chipem). W celu odebrania lub wymiany karty, należy zabrać ze sobą ważną legitymację doktorancką.

Ze względu na tymczasowe zamknięcie Biura Samorządu Doktorantów w celu odbioru karty prosimy o wcześniejszy kontakt z Przewodniczącym ZSD UW (michal.goszczynski@samorzad.uw.edu.pl lub +48694974953) w celu potwierdzenia daty i godziny odbioru w pokoju 105.

Osoby, które nie są pewne czy ich karta czeka na odbiór lub chcą się upewnić w sprawie reaktywacji, proszę o maila lub telefon.

Category: Informacje | No Comments »