Samorząd Doktorantów

Uniwersytetu Warszawskiego

UWAGA! W chwili obecnej podstrony na naszej stronie nie są poprawnie wyświetlane w przeglądarce Internet Explorer - do czasu usunięcia przyczyny problemu bardzo prosimy o korzystanie z alternatywnych przeglądarek, jak np. Chrome lub Firefox.

Archive for lipiec, 2015

II Mistrzostwa Polski Doktorantek i Doktorantów w Plażowej Piłce Siatkowej

lipiec 12th, 2015 by admin

Mamy zaszczyt zaprosić Was na kolejną edycję siatkarskich zmagań na plaży. Kolejna impreza z cyklu Mistrzostw Polski Doktorantek i Doktorantów odbędzie się w Łodzi już 25 lipca 2015 r. (sobota). Liczymy na liczny udział drużyn uczelni wyższych oraz jednostek naukowo-badawczych. Impreza ma na celu połączenie doskonałej zabawy, integracji środowiska z promowaniem zdrowego trybu życia w środowisku doktoranckim.

Więcej informacji można znaleźć pod adresem http://lpd.lodz.pl/blog/2015/06/siatkowka-plaza-2015 oraz na facebooku https://www.facebook.com/events/1591948661064624/. W załączniku plakat reklamujący Mistrzostwa.

Rejestracja została przedłużona do dnia 18 lipca 2015 r. (sobota).

Z siatkarskim pozdrowieniem,
Kamil Zieliński

Category: Informacje | Comments Off

III Posiedzenie Rady Samorządu Doktorantów

lipiec 8th, 2015 by admin

Szanowni Państwo,

Na mocy właściwych przepisów na wniosek Zarządu Samorządu Doktorantów  zwołuję III Posiedzenie Rady Samorządu Doktorantów UW na dzień 15-go lipca na godzinę 18:30 w sali 100 budynku przy ul. Krakowskie Przedmieście 24.
Proponowany porządek obrad:
1. Otwarcie posiedzenia
2. Przyjęcie porządku obrad
3. Informacje od Sekretarza Rady Samorządu Doktorantów
4. Informacje od Przewodniczącego Zarządu Samorządu Doktorantów
6. Przyjęcie Budżetu Samorządu Doktorantów
7. Wolne Wnioski
8. Zamknięcie posiedzenia
Z wyrazami szacunku,
Sekretarz Rady Samorządu Doktorantów
Maciej Ziemiański

Category: Informacje | No Comments »

Domy Studenta dla doktorantów 2015/2016

lipiec 5th, 2015 by admin

Zarząd Samorządu Doktorantów UW w porozumieniu z Biurem ds. Studiów Doktoranckich i Kształcenia Podyplomowego przedstawia procedurę ubiegania się o miejsca w Domach Studenta UW dla doktorantów na rok akademicki 2015/2016.

Przypominamy, że doktoranci mogą ubiegać się wyłącznie o miejsce w pokoju dwuosobowym. Osoby ubiegające się o zakwaterowanie wraz z małżonkiem i/lub dzieckiem proszone są o złożenie wniosku dla każdej osoby oddzielnie. W takiej sytuacji obowiązuje jeden komplet dokumentów.

Opis proceduryLINK

Wniosek o miejsce w DSLINK

Category: Informacje | No Comments »

Zapraszamy po MultiSport na lipiec 2015

lipiec 5th, 2015 by admin

Zapraszam po karty “MultiSport plus” dla nowych użytkowników. Karty te będą aktywne od 10 lipca do 9 sierpnia 2015 r.

Zapraszam również po nowe karty “MultiSport plus” użytkowników, którzy obecnie mają jeszcze karty z kodem kreskowym, gdyż od 1 lipca 2014 r. obowiązują jedynie nowe karty sportowe (z chipem). W celu odebrania lub wymiany karty, należy zabrać ze sobą ważną legitymację doktorancką.

Godziny pracy biura:
http://www.doktoranci.uw.edu.pl/?p=3627

Osoby, które nie mogą odebrać swoich kart w godzinach pracy biura, proszone są o przesłanie wiadomości na adres mailowy biura wraz z podaniem numeru legitymacji doktoranckiej.

Osoby, które nie są pewne czy ich karta czeka na odbiór lub chcą się upewnić w sprawie reaktywacji, proszę o maila lub telefon.

W przypadku pytań lub wątpliwości proszę pisać lub dzwonić:
http://www.doktoranci.uw.edu.pl/?page_id=7
.

Category: Informacje | No Comments »