Samorząd Doktorantów

Uniwersytetu Warszawskiego

UWAGA! W chwili obecnej podstrony na naszej stronie nie są poprawnie wyświetlane w przeglądarce Internet Explorer - do czasu usunięcia przyczyny problemu bardzo prosimy o korzystanie z alternatywnych przeglądarek, jak np. Chrome lub Firefox.

Archive for maj, 2015

Zapraszamy po MultiSport na czerwiec 2015

maj 31st, 2015 by admin

Zapraszam po karty “MultiSport plus” dla nowych użytkowników. Karty te będą aktywne od 10 czerwca do 9 lipca  2015 r.

Zapraszam również po nowe karty “MultiSport plus” użytkowników, którzy obecnie mają jeszcze karty z kodem kreskowym, gdyż od 1 lipca 2014 r. obowiązują jedynie nowe karty sportowe (z chipem). W celu odebrania lub wymiany karty, należy zabrać ze sobą ważną legitymację doktorancką.

Godziny pracy biura:
http://www.doktoranci.uw.edu.pl/?p=3627

Osoby, które nie mogą odebrać swoich kart w godzinach pracy biura, proszone są o przesłanie wiadomości na adres mailowy biura wraz z podaniem numeru legitymacji doktoranckiej.

Osoby, które nie są pewne czy ich karta czeka na odbiór lub chcą się upewnić w sprawie reaktywacji, proszę o maila lub telefon.

W przypadku pytań lub wątpliwości proszę pisać lub dzwonić:
http://www.doktoranci.uw.edu.pl/?page_id=7
.

Category: Informacje | No Comments »

Piknik Absolwentów UW

maj 25th, 2015 by admin

Chcielibyśmy zaprosić Państwa do aktywnego udziału w IV Pikniku Absolwentów UW, który organizujemy 27 czerwca br. w godz. 11.00-16.00 na terenie Ogrodów Biblioteki Uniwersyteckiej w Warszawie. Patronat honorowy nad Piknikiem objął Jego Magnificencja Rektor UW, dr hab. prof. UW, Marcin Pałys.

Misją ogólnouczelnianego Klubu Absolwentów Uniwersytetu Warszawskiego jest budowanie i rozwijanie więzi z absolwentami Uczelni. Działania Klubu Absolwentów UW mają charakter informacyjno-integracyjny i są przygotowane specjalnie dla absolwentów UW.

Klub jest otwarty dla wszystkich absolwentów. Warunkiem przynależności do Klubu jest dostarczenie do naszego Biura wypełnionej i podpisanej Deklaracji Absolwenta UW drogą tradycyjną lub internetową oraz okazanie odpowiedniego dokumentu poświadczającego ukończenie studiów na UW: dyplomu licencjata, magistra, doktora, świadectwa ukończenia studiów podyplomowych lub przesłania kserokopii ww. dokumentów na nasz e-mail.

Do wstępowania do Klubu zachęca się także tych członków stowarzyszeń wydziałowych, którzy chcieliby działać w strukturze uczelnianej, oraz pracowników UW, jeśli są zainteresowani działalnością w gronie absolwentów.

Obecnie zrzeszamy blisko 1200 absolwentów różnych roczników i jednostek UW. Z myślą o integracji środowiska absolwentów od 2004 roku Klub Absolwentów UW organizuje na wzór studenckich Juwenaliów Święto Absolwentów UW – Laurealia.

Założeniem tegorocznego Święta Absolwentów jest danie absolwentom i ich rodzinom możliwości spotkania się w miłych okolicznościach na terenie Uczelni podczas rodzinnego pikniku. Jest to naszym zdaniem doskonała okazja, by pochwalić się tym, co najlepsze - stąd chęć zaangażowania w przedsięwzięcie jednostek UW, stowarzyszeń i grup studenckich i absolwenckich związanych z UW.

Centralna scena zapewniać będzie różnego rodzaju atrakcje artystyczne. Dysponujemy odpowiednią infrastrukturą potrzebną przy tego typu imprezie. Przewidujemy również specjalną strefę animacyjną dla najmłodszych uczestników, strefę aktywności absolwentów UW z pokazami, prezentacjami, wystawami, występami. Nie zabraknie strefy relaksu i gastronomicznej dzięki naszym Partnerom – Coca-Coli i Pizzy Dominium. Dla chętnych przewidujemy wycieczki po Ogrodach Biblioteki i zabytkowym terenie UW z przewodnikami. Patronat medialny nad imprezą objęło Akademickie Radio Kampus.

Obserwując Państwa dotychczasową działalność pragniemy zaprosić do aktywnego udziału w naszym przedsięwzięciu. Jesteśmy otwarci na propozycje współpracy z Państwa strony. Zgłoszenia przyjmujemy do 15 czerwca.

Wszystkim chętnym do współtworzenia z nami tego wyjątkowego wydarzenia zapewniamy miejsce na logo we wszystkich materiałach reklamowych, wyznaczoną strefę na terenie imprezy na stoisko, namiot, materiały promocyjne itp., dajemy również możliwość zaprezentowania swojej działalności na deskach sceny.

Udział w Pikniku byłby doskonałą okazją na promocję Państwa działalności w środowisku związanym z Uczelnią, a dla nas i wszystkich uczestników IV Pikniku Absolwentów UW dodatkową atrakcją.

Serdecznie zapraszamy do współorganizacji IV Pikniku Absolwentów UW!
Monika Wierzchoń-Sarnecka
koordynator Klubu Absolwentów UW
e-mail: kontakt@absolwent.uw.edu.pl
www.absolwent.uw.edu.pl
www.facebook.com/KlubAbsolwentowUW

Category: Informacje | Comments Off

Bal Doktoranta UW 2015

maj 24th, 2015 by admin

Zarząd Samorządu Doktorantów Uniwersytetu Warszawskiego zaprasza na kolejną edycję Balu Doktoranta UW. Ponownie zapraszamy do Klubu Palladium, 12 czerwca 2015 r. od 20:00.

bal-doktoranta-2015

Tak jak przez szereg lat doktoranci reprezentujący różne jednostki Uniwersytetu, różne gałęzie nauki i mający różne zainteresowania badawcze będą mieli okazję się spotkać i uczestniczyć we wspólnej zabawie dostępnej dla całego środowiska doktorantów UW.

W trakcie Balu zapewnione będzie ciepłe jedzenie oraz zimne przekąski, jak również open bar na piwo i wino.

Bilety w cenie 65 zł dla doktorantki lub doktoranta UW oraz 75 zł dla osoby towarzyszącej można nabyć od 25 maja 2015 r. w Biurze Samorządu Doktorantów (ul. Krakowskie Przedmieście 24 pok. 100).

Obowiązuje strój koktajlowy.

Wszelkie pytania proszę kierować na doktoranci@samorzad.uw.edu.pl

Wydarzenie na portalu społecznościowym Facebook.

Category: Informacje | No Comments »

Juwenalia Uniwersytetu Warszawskiego

maj 7th, 2015 by admin

Już jutro na terenie kampusu głównego Uniwersytetu Warszawskiego rozpoczynają się koncerty w ramach Juwenaliów Uniwersytetu Warszawskiego.

8 maja (piątek) - http://on.fb.me/1Hs2y02 będzie możliwość posłuchania następujących artystów:

16:30 - Absztyfikanci Dobrej Myśli
17:15 - Fair Weather Friends
18:15 - Fismoll
19:45 - Julia Marcell
21:00 - Maria Peszek
22:45 - Mela Koteluk

9 maja (sobota) - http://on.fb.me/1FRjIoE poza tradycyjnym już Kultem zagrają:

17:40 - Plagiat 199
19:00 - Armia
20:45 - Luxtorpeda
22:30 - KULT

Koncert piątkowy jest bezpłatny dla wszystkich.

Koncert sobotni jest biletowany ale studenci oraz DOKTORANCI UW mogą na teren Kampusu wejść za darmo do godziny 18:30.

Category: Informacje | No Comments »