Samorząd Doktorantów

Uniwersytetu Warszawskiego

UWAGA! W chwili obecnej podstrony na naszej stronie nie są poprawnie wyświetlane w przeglądarce Internet Explorer - do czasu usunięcia przyczyny problemu bardzo prosimy o korzystanie z alternatywnych przeglądarek, jak np. Chrome lub Firefox.

Archive for kwiecień 15th, 2015

Karty MultiBenefit z rabatem 10 zł

kwiecień 15th, 2015 by admin

Otrzymaliśmy pewną liczbę kart MultiBenefit (uprawniającą do zakupu produktów i usług w obniżonych cenach za pośrednictwem portalu www.multibenefit.pl) doładowanych na początek kwotą 10 zł.

Karty przeznaczone są wyłącznie dla osób, które nie zakładały jeszcze konta MultiBenefit, w tym konta testowego MuliBenefit udostępnionego doktorantom UW.

Przypominamy, że jest to element bezpłatnej akcji promocyjnej mającej sprawdzić zainteresowanie doktorantów programem MultiBenefit. Jeśli zainteresowanie okaże się wystarczające program wystartuje w wersji dla doktorantów UW. Udział we właściwym programie będzie już płatny (ok. 30 zł w skali roku).
.
Program testowy zakończy się za około 20 dni, ale przez ten czas można skorzystać z ofert MultiBenefit również takich jak te z pliku.
.
Przystąpienie do wersji testowej w jakiejkolwiek formie NIE JEST związane z udziałem w późniejszej płatnej wersji programu.
.
Prosimy o przekazanie doktorantom, że po bezpłatne karty MultiBenefit (poza spółką realizująca program niezwiązane z kartami MultiSport) należy zgłaszać się do Biura Samorządu Doktorantów UW (ul. Krakowskie Przedmieście 24 pok. 100) w godzinach jego pracy dostępnych na stronie www.doktoranci.uw.edu.pl

Category: Informacje | No Comments »