Samorząd Doktorantów

Uniwersytetu Warszawskiego

UWAGA! W chwili obecnej podstrony na naszej stronie nie są poprawnie wyświetlane w przeglądarce Internet Explorer - do czasu usunięcia przyczyny problemu bardzo prosimy o korzystanie z alternatywnych przeglądarek, jak np. Chrome lub Firefox.

Archive for kwiecień, 2015

Zapraszamy po MultiSport na maj 2015

kwiecień 30th, 2015 by admin

Zapraszam po karty “MultiSport plus” dla nowych użytkowników. Karty te będą aktywne od 10 maja do 9 czerwca  2015 r.

Zapraszam również po nowe karty “MultiSport plus” użytkowników, którzy obecnie mają jeszcze karty z kodem kreskowym, gdyż od 1 lipca 2014 r. obowiązują jedynie nowe karty sportowe (z chipem). W celu odebrania lub wymiany karty, należy zabrać ze sobą ważną legitymację doktorancką.

Godziny pracy biura:
http://www.doktoranci.uw.edu.pl/?p=3627

Osoby, które nie mogą odebrać swoich kart w godzinach pracy biura, proszone są o przesłanie wiadomości na adres mailowy biura wraz z podaniem numeru legitymacji doktoranckiej.

Osoby, które nie są pewne czy ich karta czeka na odbiór lub chcą się upewnić w sprawie reaktywacji, proszę o maila lub telefon.

W przypadku pytań lub wątpliwości proszę pisać lub dzwonić:
http://www.doktoranci.uw.edu.pl/?page_id=7
.

Category: Informacje | No Comments »

21.04.2015 r.- biuro zamknięte, jesteśmy na Uniwersyteckich Spotkaniach z Rynkiem Pracy

kwiecień 20th, 2015 by admin

W związku z naszym udziałem w Uniwersyteckich Spotkaniach z Rynkiem Pracy (21-23 kwietnia 2015 r.), biuro ZSD UW  będzie zamknięte dnia 21.04.2015 r. (wtorek). Zapraszamy za to do odwiedzenia naszego stoiska. Oto link do informacji dotyczących tego wydarzenia: http://portal.uw.edu.pl/web/biuro-karier/konferencje.

Category: Informacje | No Comments »

Karty MultiBenefit z rabatem 10 zł

kwiecień 15th, 2015 by admin

Otrzymaliśmy pewną liczbę kart MultiBenefit (uprawniającą do zakupu produktów i usług w obniżonych cenach za pośrednictwem portalu www.multibenefit.pl) doładowanych na początek kwotą 10 zł.

Karty przeznaczone są wyłącznie dla osób, które nie zakładały jeszcze konta MultiBenefit, w tym konta testowego MuliBenefit udostępnionego doktorantom UW.

Przypominamy, że jest to element bezpłatnej akcji promocyjnej mającej sprawdzić zainteresowanie doktorantów programem MultiBenefit. Jeśli zainteresowanie okaże się wystarczające program wystartuje w wersji dla doktorantów UW. Udział we właściwym programie będzie już płatny (ok. 30 zł w skali roku).
.
Program testowy zakończy się za około 20 dni, ale przez ten czas można skorzystać z ofert MultiBenefit również takich jak te z pliku.
.
Przystąpienie do wersji testowej w jakiejkolwiek formie NIE JEST związane z udziałem w późniejszej płatnej wersji programu.
.
Prosimy o przekazanie doktorantom, że po bezpłatne karty MultiBenefit (poza spółką realizująca program niezwiązane z kartami MultiSport) należy zgłaszać się do Biura Samorządu Doktorantów UW (ul. Krakowskie Przedmieście 24 pok. 100) w godzinach jego pracy dostępnych na stronie www.doktoranci.uw.edu.pl

Category: Informacje | No Comments »

Uwaga! Wnioski o DPN - do 17.04.2015 r.!

kwiecień 14th, 2015 by admin

Szanowni Państwo,

uprzejmie przypominamy, że tylko do 17 kwietnia 2015 r. Biuro Spraw Socjalnych UW przyjmuje wnioski o miejsce w Domu Pracownika Naukowego, kolejna tura przyjmowania wniosków mija 4 września 2015 r.

Szczegóły i przydatne informacje można znaleźć w piśmie:
DPN 2015 oraz pod linkiem:
(http://portalinformacyjny.uw.edu.pl/pracownik/wsparcie-socjalne/dpn/).

Category: Informacje | No Comments »