Samorząd Doktorantów

Uniwersytetu Warszawskiego

UWAGA! W chwili obecnej podstrony na naszej stronie nie są poprawnie wyświetlane w przeglądarce Internet Explorer - do czasu usunięcia przyczyny problemu bardzo prosimy o korzystanie z alternatywnych przeglądarek, jak np. Chrome lub Firefox.

Archive for listopad 5th, 2014

Bezpłatny okres testowy Multibenefit

listopad 5th, 2014 by admin

Zarząd Samorządu Doktorantów UW wraz ze Stowarzyszenie Studentów, Absolwentów i Przyjaciół Kolegium MISH UW “Pro Collegio” kontynuując współpracę z firmą Benefit Systems S.A. umożliwia bezpłatne testowanie programu Multibenefit oferującego zniżki i promocje od partnerów Multibenefit.

Więcej informacji na temat programu - www.multibenefit.pl

Przez cały okres testowy (do lutego 2015 z możliwością przedłużenia) każdy doktorant UW może bezpłatnie korzystać z programu, który dotychczas dostępny był wyłącznie dla użytkowników kart Multisport.

W celu zgłoszenia się do uczestniczenia w Multibenefit konieczne jest wypełnienie formularza - http://goo.gl/forms/emsF8m4Igr

Wszelkie pytania prosimy o kierowanie na adres doktoranci@samorzad.uw.edu.pl

Okres testowy ma na calu zbadanie zainteresowania programem Multibenefit, przed przejściem na system płatny (ok. 25 zł w postaci składki rocznej).

Zapisanie się do okresu testowego nie jest równoznaczne z chęcią kontynuowania po zakończeniu okresu testowego. Do programu płatnego będą prowadzone oddzielne zapisy.

Category: Informacje | No Comments »