Samorząd Doktorantów

Uniwersytetu Warszawskiego

UWAGA! W chwili obecnej podstrony na naszej stronie nie są poprawnie wyświetlane w przeglądarce Internet Explorer - do czasu usunięcia przyczyny problemu bardzo prosimy o korzystanie z alternatywnych przeglądarek, jak np. Chrome lub Firefox.

Archive for czerwiec 15th, 2014

Ankieta doktorancka PEJK

czerwiec 15th, 2014 by admin

Zarząd Samorządu Doktorantów UW zaprasza do zapoznania się z informacjami Pracowni Ewaluacji Jakości Kształcenia:

Szanowni Państwo,

Niedawno rozpoczęła się II edycja Ogolnouniwersyteckiej Ankiety dla Doktorantów. Badanie to prowadzone jest przez Pracownię Ewaluacji Jakości Kształcenia. Badanie ma służyć zebraniu Państwa opinii m.in. na temat: warunków pracy naukowej, programu studiów doktoranckich i relacji z promotorem. Wyniki badania zostaną przedstawione społeczności akademickiej, a w szczególności władzom rektorskim.
Gorąco zachęcamy do udziału w badaniu.
Zaproszenia do badania rozsyłane były do wszystkich doktorantów drogą mailową. Jeśli ktoś z Państwa lub Państwa koleżanek i kolegów nie otrzymał zaproszenia do badania prosimy o przesłanie informacji na adres ankieter@uw.edu.pl. Umożliwi to przesłanie zaproszenia do badania.

Pozdrawiamy serdecznie

Zespół Pracowni Ewaluacji Jakości Kształcenia

Category: Informacje | No Comments »

III edycja konkursu o nagrodę Przewodniczącego KNF za najlepszą pracę doktorską z zakresu rynku finansowego

czerwiec 15th, 2014 by admin

Przekazujemy informację o konkursie o nagrodę Przewodniczącego KNF za najlepszą pracę doktorską z zakresu rynku finansowego:

Trwa III edycja konkursu o Nagrodę Przewodniczącego KNF za najlepszą pracę doktorską z zakresu rynku finansowego. Celem konkursu jest stymulowanie rozwoju polskiej nauki w zakresie rynku finansowego. Regulamin konkursu przewiduje nagrodę pieniężną w wysokości piętnastu tysięcy złotych.

Począwszy od bieżącej edycji konkursu Regulamin konkursu został zmieniony w zakresie wymogów stawianych pracom doktorskim (zmiany do regulaminu zostały przyjęte Uchwałą Nr 27/2014 KNF z dnia 4 lutego 2014 r.). Zniesiono ograniczenie dotyczące obszaru nauk ekonomicznych i prawnych. W związku z tym w konkursie mogą wziąć udział autorzy prac doktorskich z zakresu rynku finansowego napisanych w języku polskim, na podstawie których nadano stopień naukowy doktora na terenie Rzeczypospolitej Polskiej w ciągu roku kalendarzowego poprzedzającego datę ogłoszenia konkursu, tzn. w terminie 1 stycznia - 31 grudnia 2013 roku.

Termin nadsyłania prac doktorskich upływa 15 sierpnia 2014 r.

Regulamin i plakat dostępne są na stronie.

Category: Informacje | Comments Off