Samorząd Doktorantów

Uniwersytetu Warszawskiego

UWAGA! W chwili obecnej podstrony na naszej stronie nie są poprawnie wyświetlane w przeglądarce Internet Explorer - do czasu usunięcia przyczyny problemu bardzo prosimy o korzystanie z alternatywnych przeglądarek, jak np. Chrome lub Firefox.

Archive for kwiecień 25th, 2014

Ankieta CKNJOiEE UW

kwiecień 25th, 2014 by admin

Centrum Kształcenia Nauczycieli Języków Obcych i Edukacji Europejskiej projektuje kurs języka angielskiego skierowany do doktorantów Uniwersytetu Warszawskiego mający wspomóc tę grupę społeczności akademickiej w korzystaniu z języka angielskiego w codziennej pracy dydaktycznej oraz naukowej.

W związku z planami stworzenia kursu Zarząd Samorządu Doktorantów UW został poproszony o przeprowadzenie badania zapotrzebowania i oczekiwań w stosunku do podobnych zajęć.

Prosimy o wypełnienie ankiety znajdującej się pod poniższym linkiem w terminie do 11 maja 2014 r.

https://docs.google.com/forms/d/11l5mY1yYzAyYrjtF-ebAA0YbVEpPahViBhzavgkQ8Mg/viewform

Pozdrawiamy serdecznie
Zarząd Samorządu Doktorantów UW

Category: Informacje | Comments Off

Współpraca z Uniwersytetem Otwartym Uniwersytetu Warszawskiego

kwiecień 25th, 2014 by admin

Uniwersytet Otwarty UW serdecznie zaprasza do składania nowych propozycji programów kursów na I trymestr roku akademickiego 2014/2015 r. Zgłoszenia będą przyjmowane od 12 maja do 23 czerwca.

Współpraca z Uniwersytetem Otwartym UW to przede wszystkim możliwość realizowania swoich pasji poprzez prowadzenie kursów związanych z pracą naukowo-badawczą oraz z własnymi zainteresowaniami, otrzymując jednocześnie za to wynagrodzenie.

W ramach Uniwersytetu Otwartego Uniwersytetu Warszawskiego prowadzone są zajęcia o charakterze stacjonarnym, sklasyfikowane według sześciu Dziedzin Wiedzy: Kultura i Sztuka, Języki i Narody, Człowiek i Społeczeństwo, Biznes, Gospodarka i Prawo, Nauka i Technika oraz Człowiek i Środowisko. Obecnie przyjmujemy zgłoszenia na pierwszy trymestr, którego zajęcia rozpoczynają się od połowy września i trwają do połowy grudnia.

Osoby zainteresowane współpracą zapraszamy do kontaktu z Biurem Uniwersytetu Otwartego UW (p. Dorota Pistor, tel. 22 55 21 320 oraz p. Katarzyna Iwanik, tel. 22 55 24 076).

Dodatkowe informacje oraz formularze zgłoszeń znajdują się na stronie Uniwersytetu UOUW, w zakładce dla wykładowców pod adresem: http://www.uo.uw.edu.pl/uouw/dla_wykladowcow.

Category: Informacje | Comments Off

Nowe informacje o konferencjach

kwiecień 25th, 2014 by admin

Zapraszamy do zapoznania się z informacjami o nowych konferencjach opublikowanymi w zakładce Konferencje, Staże, Szkolenia, Konkursy.

Category: Informacje | Comments Off