Samorząd Doktorantów

Uniwersytetu Warszawskiego

UWAGA! W chwili obecnej podstrony na naszej stronie nie są poprawnie wyświetlane w przeglądarce Internet Explorer - do czasu usunięcia przyczyny problemu bardzo prosimy o korzystanie z alternatywnych przeglądarek, jak np. Chrome lub Firefox.

Archive for kwiecień 15th, 2014

Szkolenia dla Komisji Stypendialnych - zmiany oraz nowy termin

kwiecień 15th, 2014 by admin

Szkolenie dla Komisji Stypendialnych dla Doktorantów planowane na dzień 16 kwietnia 2014 r. nie odbędzie się w wyznaczonym terminie.

Szkolenie na Wydziale Zarządzania odbędzie się 22 kwietnia o godzinie 18:15, budynek Wydziału Zarządzania UW przy ul. Szturmowej 1/3.

Szkolenie dla członków Komisji Stypendialnych dla Doktorantów z Kampusu Centralnego i okolic odbędzie się 23 kwietnia o godzinie 18:30 w sali 200 w Budynku Zarządu Samorządu Studentów przy ul. Krakowskie Przedmieście 24.

Zgłoszenia na poszczególne terminy proszę przesyłać na adres p.kasprzycka@biol.uw.edu.pl najpóźniej na 1 dzień przed rozpoczęciem danego spotkania do godz. 12:00.
W temacie wiadomości proszę podać datę kursu. W odpowiedzi przekażemy dodatkowe informacje.
Pytania natury organizacyjnej proszę kierować na adres: p.kasprzycka@biol.uw.edu.pl W miarę potrzeb może zostać zorganizowany kolejny termin szkolenia. W takim wypadku prosimy o kontakt.

Szkolenia organizowane są przez Zarząd Samorządu Doktorantów UW. Poprowadzi je Michał Goszczyński.

Category: Informacje | Comments Off