Samorząd Doktorantów

Uniwersytetu Warszawskiego

UWAGA! W chwili obecnej podstrony na naszej stronie nie są poprawnie wyświetlane w przeglądarce Internet Explorer - do czasu usunięcia przyczyny problemu bardzo prosimy o korzystanie z alternatywnych przeglądarek, jak np. Chrome lub Firefox.

Archive for kwiecień 7th, 2014

War Horse w ramach “Oglądaj spekatkle z cyklu National Theatre Live wraz z UW!”

kwiecień 7th, 2014 by admin

Zarząd Samorządu Doktorantów Uniwersytetu Warszawskiego, Zarząd Samorządu Studentów Uniwersytetu Warszawskiego oraz Kino Atlantic zapraszają na

pokaz spektaklu w ramach cyklu National Theatre Live

WAR HORSE

ntlive_warhorse_b1

24 kwietnia o 20:00 w Kinie Atlantic odbędzie się pokaz sztuki „War Horse”, udostępnionej w ramach projektu National Theatre Live, realizowanego na całym świecie przez Narodowy Teatr Wielkiej Brytanii.

“War Horse” to szósty pokaz w serii “Oglądaj spektakle z cyklu National Theatre Live wraz z UW!”, wydarzeniu objętym honorowym patronatem przez Jego Magnificencję Rektora UW, dr hab. Marcina Pałysa, prof. UW. Spektakl National Theatre oparty na powieści Michaela Mopurgo został przeniesiony na scenę dzięki scenariuszowi Nicka Stafforda. „War Horse” pozwala publiczności odbyć niesamowitą podróż razem z młodym Albertem i jego wyjątkowym koniem, Joey’em, poprzez pola wiejskiego Devon, aż po okopy Francji podczas I wojny światowej. W połączeniu z porywającą muzyką, ten wzruszający dramat jest prawdziwym pokazem kreatywności. Jego fundament stanowią naturalnej wielkości kukły, zbudowane przez renomowaną Handspring Puppet Company z RPA, które przeistaczają się na scenie w galopujące, szarżujące, żyjące własnym życiem konie.

Dzięki współpracy z Samorządem Studentów oraz Samorządem Doktorantów Uniwersytetu Warszawskiego, Kino Atlantic będzie mogło zaprezentować ten wyjątkowy spektakl, od niedawna dostępny w portfolio regionalnego dystrybutora CIKANEK Management.

Cennik biletów:

35zł – bilet normalny

30zł – bilet ulgowy (dla studentów, seniorów oraz posiadaczy Karty Kinomana)

25zł – bilet dla studentów / doktorantów Uniwersytetu Warszawskiego

Bilety dostępne wyłącznie w kasach Kina Atlantic!

Partnerzy:

Uniwersytet Warszawski

Radio Kampus

Entropia Słowa

Teraz Teatr

Category: Informacje | No Comments »

Zapraszamy po MultiSport na kwiecień 2014

kwiecień 7th, 2014 by admin

Zapraszam po karty MultiSport dla nowych użytkowników i dla tych osób, które nie reaktywowały swoich starych kart. Karty te będą aktywne od 10 kwietnia do 9 maja 2014 r.

Godziny pracy biura:
http://www.doktoranci.uw.edu.pl/?page_id=1676
.

Osoby, które nie mogą odebrać swoich kart w godzinach pracy biura, proszone są o przesłanie wiadomości na adres mailowy biura lub o kontakt telefoniczny w godzinach pracy biura.

Osoby, które nie są pewne czy ich karta czeka na odbiór lub chcą się upewnić w sprawie reaktywacji, proszę o maila lub telefon.

W przypadku pytań lub wątpliwości proszę pisać lub dzwonić:
http://www.doktoranci.uw.edu.pl/?page_id=7
.

Category: Informacje | No Comments »