Samorząd Doktorantów

Uniwersytetu Warszawskiego

UWAGA! W chwili obecnej podstrony na naszej stronie nie są poprawnie wyświetlane w przeglądarce Internet Explorer - do czasu usunięcia przyczyny problemu bardzo prosimy o korzystanie z alternatywnych przeglądarek, jak np. Chrome lub Firefox.

Archive for kwiecień, 2014

Majówka z Benefit

kwiecień 29th, 2014 by admin

Mamy przyjemność poinformować, że wszyscy Doktoranci posiadający kartę MultiSport mają dostęp do nowego narzędzia motywacyjnego, jakim jest Program MultiBenefit. Karta MultiSport umożliwia im pełne korzystanie ze wszystkich ofert Programu bez żadnych dodatkowych kosztów. Mamy nadzieję, że przystąpienie do program MultiBenefit przyniesie Wam wymierne korzyści w codziennym życiu, ułatwi realizację marzeń i planów oraz zainspiruje do osobistego rozwoju i aktywnego spędzania wolnego czasu.


Program MultiBenefit to pakiet dodatkowych korzyści:

· wyjątkowe oferty, przygotowane specjalnie dla użytkowników programu, np. bilety do teatrów, kin czy na festiwale, w cenach niższych niż rynkowe

· atrakcyjne bonusy-niespodzianki

· realne oszczędności, dzięki stałemu dostępowi do promocyjnych ofert z rabatami nawet do 60%

· gwarancja jakości ofert objętych programem „Jakość lub zwrot pieniędzy”

· oszczędność czasu, gdyż użytkownicy Programu MultiBenefit mogą bez kolejki i wcześniejszej rezerwacji korzystać z wielu ofert, np. zwiedzić Centrum Nauki Kopernik, zorganizować wyjazd weekendowy, kupić bilet do kina lub zrobić zakupy

· nowe pomysły na atrakcyjne spędzanie wolnego czasu

· program dostępny 365 dni w roku - za pomocą narzędzia on-line

· zawsze bezpłatna dostawa pod wskazany adres

Już dziś zapraszamy do rejestracji na: www.multibenefit.pl

Oferta na majówkę.

Inne przykładowe oferty.

Category: Informacje | Comments Off

Ankieta CKNJOiEE UW

kwiecień 25th, 2014 by admin

Centrum Kształcenia Nauczycieli Języków Obcych i Edukacji Europejskiej projektuje kurs języka angielskiego skierowany do doktorantów Uniwersytetu Warszawskiego mający wspomóc tę grupę społeczności akademickiej w korzystaniu z języka angielskiego w codziennej pracy dydaktycznej oraz naukowej.

W związku z planami stworzenia kursu Zarząd Samorządu Doktorantów UW został poproszony o przeprowadzenie badania zapotrzebowania i oczekiwań w stosunku do podobnych zajęć.

Prosimy o wypełnienie ankiety znajdującej się pod poniższym linkiem w terminie do 11 maja 2014 r.

https://docs.google.com/forms/d/11l5mY1yYzAyYrjtF-ebAA0YbVEpPahViBhzavgkQ8Mg/viewform

Pozdrawiamy serdecznie
Zarząd Samorządu Doktorantów UW

Category: Informacje | Comments Off

Współpraca z Uniwersytetem Otwartym Uniwersytetu Warszawskiego

kwiecień 25th, 2014 by admin

Uniwersytet Otwarty UW serdecznie zaprasza do składania nowych propozycji programów kursów na I trymestr roku akademickiego 2014/2015 r. Zgłoszenia będą przyjmowane od 12 maja do 23 czerwca.

Współpraca z Uniwersytetem Otwartym UW to przede wszystkim możliwość realizowania swoich pasji poprzez prowadzenie kursów związanych z pracą naukowo-badawczą oraz z własnymi zainteresowaniami, otrzymując jednocześnie za to wynagrodzenie.

W ramach Uniwersytetu Otwartego Uniwersytetu Warszawskiego prowadzone są zajęcia o charakterze stacjonarnym, sklasyfikowane według sześciu Dziedzin Wiedzy: Kultura i Sztuka, Języki i Narody, Człowiek i Społeczeństwo, Biznes, Gospodarka i Prawo, Nauka i Technika oraz Człowiek i Środowisko. Obecnie przyjmujemy zgłoszenia na pierwszy trymestr, którego zajęcia rozpoczynają się od połowy września i trwają do połowy grudnia.

Osoby zainteresowane współpracą zapraszamy do kontaktu z Biurem Uniwersytetu Otwartego UW (p. Dorota Pistor, tel. 22 55 21 320 oraz p. Katarzyna Iwanik, tel. 22 55 24 076).

Dodatkowe informacje oraz formularze zgłoszeń znajdują się na stronie Uniwersytetu UOUW, w zakładce dla wykładowców pod adresem: http://www.uo.uw.edu.pl/uouw/dla_wykladowcow.

Category: Informacje | Comments Off

Nowe informacje o konferencjach

kwiecień 25th, 2014 by admin

Zapraszamy do zapoznania się z informacjami o nowych konferencjach opublikowanymi w zakładce Konferencje, Staże, Szkolenia, Konkursy.

Category: Informacje | Comments Off