Samorząd Doktorantów

Uniwersytetu Warszawskiego

UWAGA! W chwili obecnej podstrony na naszej stronie nie są poprawnie wyświetlane w przeglądarce Internet Explorer - do czasu usunięcia przyczyny problemu bardzo prosimy o korzystanie z alternatywnych przeglądarek, jak np. Chrome lub Firefox.

Archive for marzec 3rd, 2014

Coriolanus w ramach “Oglądaj spekatkle z cyklu National Theatre Live wraz z UW!”

marzec 3rd, 2014 by admin

Zarząd Samorządu Doktorantów Uniwersytetu Warszawskiego, Zarząd Samorządu Studentów Uniwersytetu Warszawskiego oraz Kino Atlantic zapraszają na

pokaz spektaklu w ramach cyklu National Theatre Live

CORIOLANUS

ntlive_coriolanus_a3

27 marca 2014 r o 20:30 w Kinie Atlantic odbędzie się pokaz sztuki „Coriolanus”, udostępnionej w ramach projektu National Theatre Live, realizowanego na całym świecie przez Narodowy Teatr Wielkiej Brytanii.

“Coriolanus” to piąty pokaz w serii “Oglądaj spektakle z cyklu National Theatre Live wraz z UW!”, wydarzeniu objętym honorowym patronatem przez Jego Magnificencję Rektora UW, dr hab. Marcina Pałysa, prof. UW. Adaptacja klasycznej sztuki Williama Shakespeare’a została zarejestrowana 30 stycznia 2014 roku w ramach National Theatre Live. Tom Hiddleston („Thor”, „The Avengers”, „Only Lovers Left Alive”, „Midnight in Paris”) wciela się w rolę tytułowego bohatera, który jako zasłużony generał rzymski zostaje wezwany na pomoc miastu i wyrusza na wojnę z Wolskami. Po powrocie z walki, Koriolan musi zmierzyć się z innym przeciwnikiem – wrogo nastawionym ludem Rzymu, podjudzanym przez jego politycznych przeciwników. Reżyserem spektaklu jest Josie Rourke, dyrektor artystyczna renomowanego Donmar Warehouse w Londynie.

Dzięki współpracy z Samorządem Studentów oraz Samorządem Doktorantów Uniwersytetu Warszawskiego, Kino Atlantic będzie mogło zaprezentować ten wyjątkowy spektakl, od niedawna dostępny w portfolio regionalnego dystrybutora CIKANEK Management. W ramach całego przedsięwzięcia planowane są również wyświetlenia innych sztuk National Theatre Live.

Cennik biletów:

35zł - bilet normalny

30zł - bilet ulgowy (dla studentów, seniorów oraz posiadaczy Karty Kinomana)

25zł - bilet dla studentów / doktorantów Uniwersytetu Warszawskiego

Bilety dostępne wyłącznie w kasach Kina Atlantic!

Link do wydarzenia FB:
(https://www.facebook.com/events/1451842641714341/)

Partnerzy:

Uniwersytet Warszawski

Radio Kampus

E - teatr

Entropia Słowa

Teraz Teatr

Category: Informacje | No Comments »