Samorząd Doktorantów

Uniwersytetu Warszawskiego

UWAGA! W chwili obecnej podstrony na naszej stronie nie są poprawnie wyświetlane w przeglądarce Internet Explorer - do czasu usunięcia przyczyny problemu bardzo prosimy o korzystanie z alternatywnych przeglądarek, jak np. Chrome lub Firefox.

Archive for luty 7th, 2014

Uchylenie uchwały Komisji Rewizyjnej Samorządu Doktorantów z dnia 23 stycznia 2014 r.

luty 7th, 2014 by admin

Decyzją z dnia 7 lutego 2014 r. działając na mocy §2 ust. 8 Regulaminu Samorządu Doktorantów Uniwersytetu Warszawskiego Prorektor do spraw zasobów ludzkich i kształcenia ustawicznego prof. dr hab. Tadeusz Tomaszewski uchylił uchwałę Komisji Rewizyjnej Samorządu Doktorantów UW z dnia 23 stycznia 2014 r. w sprawie uwzględniania protestu wyborczego i unieważnienia wyborów do Wydziałowej Rady Doktorantów na Wydziale Zarządzania UW w związku z jej niezgodnością z §9 Ordynacji Wyborczej stanowiącej załącznik do Regulaminu Samorządu Doktorantów UW.

Oznacza to, że wybory powtórne rozpisane na dzień 8 lutego 2014 r. nie odbędą się.

Komisja Rewizyjna Samorządu Doktorantów UW została zobligowana do ponownego rozpatrzenia protestu wyborczego z zachowaniem procedury o której mowa w § 9 Ordynacji Wyborczej stanowiącej załącznik do Regulaminu Samorządu Doktorantów UW. Do czasu podjęcia nowej uchwały w sprawie wniesionego protestu wyborczego wybory na Wydziale Zarządzania pozostają nieprawomocne.

Category: Informacje | No Comments »