Samorząd Doktorantów

Uniwersytetu Warszawskiego

UWAGA! W chwili obecnej podstrony na naszej stronie nie są poprawnie wyświetlane w przeglądarce Internet Explorer - do czasu usunięcia przyczyny problemu bardzo prosimy o korzystanie z alternatywnych przeglądarek, jak np. Chrome lub Firefox.

Archive for styczeń 9th, 2014

Pokaz spektaklu w ramach cyklu National Theatre Live: HAMLET

styczeń 9th, 2014 by admin

Zarząd Samorządu Doktorantów Uniwersytetu Warszawskiego, Zarząd Samorządu Studentów Uniwersytetu Warszawskiego oraz Kino Atlantic zapraszają na

pokaz spektaklu w ramach cyklu National Theatre Live

HAMLET

16 stycznia 2014 r o 20:00 w Kinie Atlantic odbędzie się pokaz sztuki „Hamlet”, udostępnionej w ramach projektu National Theatre Live, realizowanego na całym świecie przez Narodowy Teatr Wielkiej Brytanii.

zsd-uw_box

“Hamlet” to trzeci pokaz w serii “Oglądaj spektakle z cyklu National Theatre Live wraz z UW!”, wydarzeniu objętym honorowym patronatem przez Jego Magnificencję Rektora UW, dr hab. Marcina Pałysa, prof. UW. Spektakl “Hamlet”, zarejestrowany w 2010 roku w ramach National Theatre Live, powraca do kin z okazji obchodów 50-lecia National Theatre.

Kontynuując swoją serię wysoko ocenianych występów w różnych sztukach National Theatre, laureat nagrody Laurence’a Oliviera -  Rory Kinnear, wciela się w rolę Hamleta w nowej aranżacji skomplikowanej i uznanej sztuki Shakespeare’a o istocie człowieczeństwa. Spektakl wyreżyserował długoletni dyrektor National Theatre - Nicholas Hytner.

W skład obsady wchodzą również Clare Higgins jako Gertruda, Patrick Malahide jako Klaudiusz, David Calder jako Poloniusz, James Laurenson jako Duch/Gracz Król oraz Ruth Negga w roli Ofelii.

Ze względu na długi czas trwania spektaklu (210 min) w trakcie seansu przewidywana jest krótka przerwa.

Dzięki współpracy z Samorządem Studentów oraz Samorządem Doktorantów Uniwersytetu Warszawskiego, Kino Atlantic będzie mogło zaprezentować ten wyjątkowy spektakl, dostępny w portfolio regionalnego dystrybutora CIKANEK Management. W ramach całego przedsięwzięcia planowane są również wyświetlenia innych sztuk z portfolio National Theatre Live.

ntlive_hamlet_a3

Cennik biletów:

40zł - bilet normalny

35zł - bilet ulgowy (dla studentów, seniorów oraz posiadaczy Karty Kinomana)

30zł - bilet dla studentów / doktorantów Uniwersytetu Warszawskiego

Bilety dostępne wyłącznie w kasach Kina Atlantic!

Link do wydarzenia FB:
(https://www.facebook.com/events/565949990158946/)

Partnerzy:

Uniwersytet Warszawski

Radio Kampus

E - teatr

Entropia Słowa

Category: Informacje | No Comments »