Samorząd Doktorantów

Uniwersytetu Warszawskiego

UWAGA! W chwili obecnej podstrony na naszej stronie nie są poprawnie wyświetlane w przeglądarce Internet Explorer - do czasu usunięcia przyczyny problemu bardzo prosimy o korzystanie z alternatywnych przeglądarek, jak np. Chrome lub Firefox.

Archive for wrzesień, 2013

Gwarantowane miejsce w żłobku uniwersyteckim

wrzesień 30th, 2013 by admin

Szanowni Państwo,

uprzejmie informujemy, że zostało jeszcze wolne miejsce w uniwersyteckim żłobku, który zostanie otwarty 1 października. Zgodnie z wymogami ministerialnego konkursu jest ono przeznaczone dla dziecka osoby z orzeczoną niepełnosprawnością – pracownika lub doktoranta UW bądź jego współmałżonka/partnera.

O soba, która spełnia ten warunek, podczas składania wniosku musi być nieaktywna zawodowo (bezrobotna lub przebywająca na urlopie ojcowskim/ macierzyńskim/ rodzicielskim/ wychowawczym – ten wymóg nie dotyczy doktorantów).

Żłobek przeznaczony jest dla dzieci do 3 lat.

Z uwagi na bliski termin rozpoczęcia działalności prosimy o zgłoszenie chęci udziału w rekrutacji (na adres zlobek@uw.edu.pl) najlepiej do 30 września.

Szczegółowe informacje dotyczące dokumentów rekrutacyjnych dostępne są na stronie internetowej żłobka http://www.zlobek.uw.edu.pl/. W razie wątpliwości prosimy dzwonić pod numer (22) 55 22 608.

Projekt finansowany z funduszy UE.


Z poważaniem
Olga Skonecka

Kierownik projektu
Uniwersyteckie Maluchy

Category: Informacje | No Comments »

Zapraszamy po MultiSport na wrzesień 2013

wrzesień 9th, 2013 by admin

Zapraszam po karty MultiSport dla nowych użytkowników i dla tych osób, które nie reaktywowały swoich starych kart. Karty te będą aktywne od 10 września do 9 października 2013 r.

Godziny pracy biura:
http://www.doktoranci.uw.edu.pl/?page_id=1676
.

Osoby, które nie mogą odebrać swoich kart w godzinach pracy biura, proszone są o przesłanie wiadomości na adres mailowy biura.

Osoby, które nie są pewne czy ich karta czeka na odbiór lub chcą się upewnić w sprawie reaktywacji, proszę o maila lub telefon.

W przypadku pytań lub wątpliwości proszę pisać lub dzwonić:
http://www.doktoranci.uw.edu.pl/?page_id=7
.

Category: Informacje | No Comments »