Samorząd Doktorantów

Uniwersytetu Warszawskiego

UWAGA! W chwili obecnej podstrony na naszej stronie nie są poprawnie wyświetlane w przeglądarce Internet Explorer - do czasu usunięcia przyczyny problemu bardzo prosimy o korzystanie z alternatywnych przeglądarek, jak np. Chrome lub Firefox.

Archive for lipiec, 2013

Domy studenckie dla doktorantów

lipiec 9th, 2013 by admin

Uprzejmie informujemy, że doktoranci zainteresowani zakwaterowaniem od 1 października 2013 r. w Domu Studenckim proszeni są o dostarczenie do dnia 2 sierpnia 2013 r. do biura Zarządu Samorządu Doktorantów (w godzinach jego pracy) wypełnionego wniosku, którego wzór znajduje się poniżej.

Na wniosku proszę również wpisać numer alternatywnego Domu Studenckiego oraz dołączyć kserokopię legitymacji doktoranckiej.

Doktoranci, którzy od 01.10.2013 r. zaczynają studia doktoranckie i doktoranci, którzy przedłużają studia doktoranckie proszeni są o dołączenie odpowiednich zaświadczeń z wydziału dotyczących przyjęcia na studia lub przedłużenia studiów doktoranckich.

Akademiki o które można się ubiegać to:

  • DS1, DS2, DS3, DS4, DS5, DS6 (pokoje dwuosobowe)

Informacje na temat tych akademików znajdują się pod linkiem: http://www.uw.edu.pl/kandydat/domy_stud/domy.html

WNIOSEK O ZAKWATEROWANIE W DOMU STUDENCKIM (plik)

Dnia 10 lipca w godzinach 12-14 będzie dyżur Michała Goszczyńskiego w biurze ZSD UW, który będzie odpowiadał osobiście i telefonicznie na pytania w sprawie wniosków. Będzie można rozwiać wtedy wszelkie wątpliwości. Radzimy skorzystać z tej możliwości.

Category: Informacje | No Comments »

Zapraszamy po MultiSport na lipiec 2013

lipiec 8th, 2013 by admin

Zapraszam po karty MultiSport dla nowych użytkowników i dla tych osób, które nie reaktywowały swoich starych kart. Karty te będą aktywne od 10 lipca od 9 sierpnia 2013 r.

Godziny pracy biura:
http://www.doktoranci.uw.edu.pl/?page_id=1676
.

Osoby, które nie mogą odebrać swoich kart w godzinach pracy biura, proszone są o przesłanie wiadomości na adres mailowy biura.

Osoby, które nie są pewne czy ich karta czeka na odbiór lub chcą się upewnić w sprawie reaktywacji, proszę o maila lub telefon.

W przypadku pytań lub wątpliwości proszę pisać lub dzwonić:
http://www.doktoranci.uw.edu.pl/?page_id=7
.

Category: Informacje | No Comments »