Samorząd Doktorantów

Uniwersytetu Warszawskiego

UWAGA! W chwili obecnej podstrony na naszej stronie nie są poprawnie wyświetlane w przeglądarce Internet Explorer - do czasu usunięcia przyczyny problemu bardzo prosimy o korzystanie z alternatywnych przeglądarek, jak np. Chrome lub Firefox.

Archive for czerwiec 5th, 2013

Zapraszamy po MultiSport na czerwiec 2013

czerwiec 5th, 2013 by admin

Zapraszam po karty MultiSport dla nowych użytkowników i dla tych osób, które nie reaktywowały swoich starych kart. Karty te będą aktywne od 10 czerwca od 9 lipca 2013 r.

Godziny pracy biura:
http://www.doktoranci.uw.edu.pl/?page_id=1676
.

Osoby, które nie mogą odebrać swoich kart w godzinach pracy biura, proszone są o przesłanie wiadomości na adres mailowy biura.

Osoby, które nie są pewne czy ich karta czeka na odbiór lub chcą się upewnić w sprawie reaktywacji, proszę o maila lub telefon.

W przypadku pytań lub wątpliwości proszę pisać lub dzwonić:
http://www.doktoranci.uw.edu.pl/?page_id=7
.

Category: Informacje | No Comments »

Konkurs o nagrodę Przewodniczącego KNF za najlepszą pracę doktorską

czerwiec 5th, 2013 by admin

Szanowni Państwo,

.
Uprzejmie informujemy, że trwa Konkurs o nagrodę Przewodniczącego Komisji Nadzoru Finansowego za najlepszą pracę doktorską z zakresu rynku finansowego. Celem Konkursu jest stymulowanie rozwoju polskiej nauki w zakresie rynku finansowego.

W Konkursie mogą wziąć udział autorzy prac doktorskich napisanych w języku polskim, na podstawie których nadano stopień naukowy doktora nauk ekonomicznych lub doktora nauk prawnych na terenie Rzeczypospolitej Polskiej, w terminie 1 stycznia - 31 grudnia 2012 roku.

Termin nadsyłania prac mija 15 sierpnia br.

Autor najlepszej pracy doktorskiej otrzyma przyznawaną przez Kapitułę Konkursu, powołaną przez Przewodniczącego KNF, nagrodę pieniężną w wysokości piętnastu tysięcy złotych brutto. Więcej informacji o Konkursie jest dostępnych na stronie internetowej KNF w zakładce CEDUR, link:
http://www.knf.gov.pl/dla_rynku/edukacja_cedur/edukacja/konkurs_praca_doktorska.html

W załączeniu przekazujemy plakat informacyjny: plakat

Pozdrawiam serdecznie
Anna Malesa
Naczelnik | Departament Komunikacji Społecznej (DKS)

Category: Informacje | No Comments »