Samorząd Doktorantów

Uniwersytetu Warszawskiego

UWAGA! W chwili obecnej podstrony na naszej stronie nie są poprawnie wyświetlane w przeglądarce Internet Explorer - do czasu usunięcia przyczyny problemu bardzo prosimy o korzystanie z alternatywnych przeglądarek, jak np. Chrome lub Firefox.

Archive for maj 15th, 2012

oferta dla doktorantów - Marie Curie project

maj 15th, 2012 by admin

Dzień dobry,

Przesyłam ciekawą ofertę Pracy w projekcie Initial Training Networks Marie Curie dla doktorantów, doktorów. Konsorcjum kilku instytucji w różnych krajach oferuje miejsca Pracy przy projekcie w tych krajach (UK, Dania, Niemcy, Francja, Islandia, Norwegia, Włochy). Link http://www.see.leeds.ac.uk/minsc/

Pozdrawiam,

Monika Kornacka

Centrum Informacji dla Naukowców Euraxess Warszawa

Krajowy Punkt Kontaktowy

Programów  Badawczych UE

Category: Informacje | No Comments »

Konkurs KNF na najlepszą pracę doktorską

maj 15th, 2012 by admin

Witam,

Uprzejmie informujemy, iż trwa konkurs o nagrodę Przewodniczącego Komisji Nadzoru Finansowego za najlepsza pracę doktorską z zakresu rynku finansowego.

Celem konkursu jest stymulowanie rozwoju polskiej nauki w zakresie rynku finansowego. W I edycji konkursu mogą wziąć udział autorzy prac doktorskich napisanych w języku polskim, na podstawie których nadano stopień naukowy doktora nauk ekonomicznych lub doktora nauk prawnych na terenie Rzeczypospolitej Polskiej, w terminie 1 stycznia – 31 grudnia 2011 roku.

Autor najlepszej pracy doktorskiej otrzyma przyznawaną przez Kapitułę Konkursu, powoływaną przez Przewodniczącego KNF, nagrodę pieniężną w wysokości piętnastu tysięcy złotych brutto.

Termin nadsyłania prac mija 15 sierpnia br. Więcej informacji na temat konkursu znajduje się na stronie internetowej naszej instytucji:
http://www.knf.gov.pl/dla_rynku/edukacja_cedur/edukacja/konkurs_praca_doktorska.html

Z poważaniem,

Anna Malesa

Category: Informacje | No Comments »