Samorząd Doktorantów

Uniwersytetu Warszawskiego

UWAGA! W chwili obecnej podstrony na naszej stronie nie są poprawnie wyświetlane w przeglądarce Internet Explorer - do czasu usunięcia przyczyny problemu bardzo prosimy o korzystanie z alternatywnych przeglądarek, jak np. Chrome lub Firefox.

Archive for marzec, 2012

Zmiany w dyżurach biura w najbliższym czasie

marzec 29th, 2012 by admin

Zmiany w dyżurach biura:


02.04.2012 r. (poniedziałek)
- dodatkowy dyżur biura w godz. 16:00-20:00

10-13.04.2012 r. (wtorek - czwartek)
-odwołane dyżury biura

W pozostałe dni dyżury biura bez zmian:
Wtorek       16:00 - 20:00
Środa         10:00 - 14:00
Czwartek    10:00 - 14:00

______________________________________________

Poza godzinami pracy, korespondencję można wrzucać do skrzynki na listy przy drzwiach do pokoju 100.
Za utrudnienia przepraszamy.

Category: Informacje | No Comments »

Studia doktoranckie Akademii Artes Liberales

marzec 28th, 2012 by admin

Uwaga studenci i doktoranci!

.
Trwa rekrutacja do Międzyuczelnianego Programu Interdyscyplinarnych Studiów Doktoranckich AAL (MPISD AAL) na rok akademicki 2012/2013. Termin nadsyłania zgłoszeń do Programu upływa 15 maja 2012.

.
Dokładne informacje o Programie, wymaganiach stawianych kandydatom, ankieta aplikacyjna, oraz terminarz rekrutacji znajdują się na stronie Akademii Artes Liberales www.aal.edu.pl w zakładce Program Doktorancki.


Category: Informacje | No Comments »

VIII Letnie Praktyki Badawcze - informacja

marzec 27th, 2012 by admin

Trwają zapisy na VIII Letnie Praktyki Badawcze – wakacyjne interdyscyplinarne warsztaty dla studentów i doktorantów, których celem jest wykorzystanie matematycznego sposobu myślenia do rozwiązywania rzeczywistych problemów firm i instytucji. W poprzednich latach zrealizowaliśmy projekty m.in. dla Narodowego Banku Polskiego, Urzędu Komunikacji Elektronicznej, Casinos Poland, Infovide-Matrix i wielu innych.

Do wzięcia udziału serdecznie zapraszamy osoby mające zainteresowania naukowe z dziedzin takich jak ekonomia, informatyka, matematyka, a także nauk technicznych. Zapewniamy pracę w interdyscyplinarnych grupach projektowych. Dodatkowo podczas praktyk organizowane są wykłady i szkolenia ze sposobów prezentacji, odpowiedniego tworzenia dokumentacji oraz wiele innych. Każdy projekt zakończony jest stworzonym przez grupę raportem dla zleceniodawcy. Więcej o tym jak pracujemy można przeczytać na stronie http://www.praktyki.ibspan.waw.pl/jak-pracujemy. W naszych działaniach wzorujemy się na brytyjskich doświadczeniach industrial mathematics (http://www.maths.edu.pl/PrzykladyZeSwiata).

Letnie Praktyki Badawcze organizowane są przez: Instytut Badań Systemowych PAN, Centrum Zastosowań Matematyki Instytutu Matematycznego PAN oraz Wyższą Szkołę Informatyki Stosowanej i Zarządzania. Odbywają się w okresie lipiec-wrzesień 2012r. w Warszawie. Osoby bezpośrednio zaangażowane w przygotowanie i realizację Praktyk to członkowie Centrum Zastosowań Matematyki i Inżynierii Systemów (http://maths.com.pl/).

Jeśli nie lubisz się nudzić, wolisz aktywnie spędzać wakacje, chcesz poznać wielu tak ambitnych ludzi jak Ty, zobaczyć na własne oczy, jak łączy się nauka i biznes, zgłoś się już dziś!

Aplikacje (krótkie CV, list motywacyjny oraz rekomendację od pracownika naukowego/pracodawcy) należy wysyłać na adres: praktyki@ibspan.waw.pl, podając w temacie numer referencyjny IBS/IME/2012.

Więcej informacji dotyczących Letnich Praktyk Badawczych znajduje się na stronie: http://www.praktyki.ibspan.waw.pl. Jesteśmy również na Facebooku.

Plakat do pobrania: letnie_praktyki_badawcze_pan

Category: Informacje | No Comments »

I Warszawski Bal Doktorantów

marzec 20th, 2012 by admin

Rada Doktorantów Politechniki Warszawskiej

oraz Warszawskie Porozumienie Doktorantów

mają zaszczyt zaprosić na

I Warszawski Bal Doktorantów

Impreza odbędzie się w Auli Gmachu Fizyki PW dnia 14 kwietnia 2012r.

Cena biletu: 90zł/os.

W cenie biletu wliczone są: catering (przekąski,dania gorące, napoje oraz wino), oprawa muzyczna.

.
Oficjalne otwarcie imprezy: godz. 20:00 (wejście od godz. 19:30)

Obowiązują stroje wieczorowe.
Szczegóły imprezy dostępne są na stronie: http://baldoktorantow.waw.pl/

Zapraszamy również do “udziału w wydarzeniu” na FB: http://www.facebook.com/events/249638448460150/


Category: Informacje | No Comments »