Samorząd Doktorantów

Uniwersytetu Warszawskiego

UWAGA! W chwili obecnej podstrony na naszej stronie nie są poprawnie wyświetlane w przeglądarce Internet Explorer - do czasu usunięcia przyczyny problemu bardzo prosimy o korzystanie z alternatywnych przeglądarek, jak np. Chrome lub Firefox.

Archive for styczeń 25th, 2012

Bal Doktoranta - podsumowanie

styczeń 25th, 2012 by admin

Dzisiaj zakończyliśmy zapisy na tegoroczny Bal Doktoranta.

Wygląda na to, że frekwencja jak co roku będzie wysoka :)

W związku z licznymi pytaniami, poniżej kilka odpowiedzi na najczęstsze z nich:

  1. Bawimy się w innym miejscu niż rok temu! Lokal również znajduje się przy Foksal. Adres i mapa, jak również zdjęcia lokalu, na stronie: http://www.restauracjavillafoksal.pl/
  2. Wchodzimy za okazaniem zaproszenia przy stoliku, który będzie znajdował się obok szatni. Przy sprawdzaniu zaproszeń będą wydawane kupony na napoje, ale tylko do godz. 22:00! Po tej godzinie pozostałe kupony zostaną rozdane pomiędzy gości.
  3. Impreza ma charakter tańczący :) Będzie parkiet wraz z DJ-em. Miejsca siedzące będą również, ale w liczbie mniejszej niż liczba uczestników.
  4. Będzie jedzenie, ale raczej w celu przekąszenia niż zaspokojenia wilczego głodu wszystkich uczestników.
  5. Do dyspozycji gości będzie bar z szerokim wyborem napojów alkoholowych i bezalkoholowych.
  6. Preferowany jest raczej strój elegancki (panowie - marynarka i koszula, panie - sukienka), ale bez elegancji zbyt daleko posuniętej.
  7. Swoją obecnością zaszczycą nas przedstawiciele władz Uniwersytetu, w szczególności Pani Rektor Prof. dr hab. Marta Kicińska-Habior, która dokona uroczystego otwarcia Balu między godz. 21 i 22.

W razie dalszych pytań, prosimy o maila na adres Zarządu.

Do zobaczenia na Balu!
Zarząd Samorządu Doktorantów UW

Category: Informacje | No Comments »